Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől van, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy hiába csípem ki magam, és megyek iszogatni, a férfiak észre sem vesznek?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, mostanában többet járok el itthonról, 6 évig nem nagyon voltam sehol, ilyenkor készülök 2 órát előtte, hogy magamhoz képest tökéletes legyek. Mégis mikor elmegyek egy beülős zenés szórakozóhelyre, rám se néz senki, és ez így marad az este folyamán is.
2019. júl. 28. 07:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Nekem egy szomszédlány tipusú csaj jobban bejön mint egy két óráig készülődő bálkirálynő. Pláne ha a csaj vidám, odajön csipkelődni vagy hülyéskedni.
2019. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy az a 2 órás készülődés sok, így a természetesebb megjelenés hatásosabb lenne. Lehet, hogy nem ilyen "beülős zenés szórakozóhelyre" kellene menned, hanem máshova.
2019. júl. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Hova szoktál beülni? Szívesen benéznék oda én is. Ha egyedül üldögélsz biztos észrevennélek :-)
2019. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
52%
Én észreveszlek!
2019. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
68%
Lehet hogy a kérdező egy 130 kilós disznó.. Akkor ugye készülhet buli előtt fél napot is, akkor sem fog senkinek sem kelleni!
2019. júl. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Van ilyen, lehet, hogy a kisugárzásod nem a legjobb, de ettől még lehetsz egy nagyon kedves és jófej csaj, csak pl. nem vagy feltűnő. És lehet, hogy nem is vagy ronda.

Velem is ez van. Benne vagyok egy nagyobb társaságban, múltkor is buliban kb. csak nekem nem bókolt a társaságból senki, nálam kevésbé előnyösebb külsejű, de valószínűleg jobb kisugárzású lányoknak meg idősebb nőknek igen.

2019. júl. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert az a nő aki egymagában jár és iszik, nem túl jó ómen. Ki akar egy iszákos csajt aki ribisen felöltözik hogy pasit fogjon? Aki barátnőt akar, normális csajt választ.
2019. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
67%

Két óra az rengeteg!! Próbáld levinni egy órára! És ebben legyen benne a hajmosás, vasalás miegymás. Ami nem fér bele, az nem kell!! Az már sok, túlzás és visszataszító mázas vakolat.


26f

2019. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!