Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől van, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy hiába csípem ki magam, és megyek iszogatni, a férfiak észre sem vesznek?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, mostanában többet járok el itthonról, 6 évig nem nagyon voltam sehol, ilyenkor készülök 2 órát előtte, hogy magamhoz képest tökéletes legyek. Mégis mikor elmegyek egy beülős zenés szórakozóhelyre, rám se néz senki, és ez így marad az este folyamán is.
2019. júl. 28. 07:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Sokan vagyunk... vagy nem vagy egy kirívó szexszimbólum...ha kitennéd magad itt ott, hidd el bámulnának. Tudnék mesélni a férfiak manipulálásáról, és arról is hogy maradj észrevétlen ha előtte a szemükkel faltak fel. ;D
2019. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Randa vagy
2019. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
12%
2-es... a hülyék a randákkal egyenlő. Szar lehet :D
2019. júl. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%
#3 ne gyerekeskedj, a kettesnek igaza lehet, nem bántásból, de hogy nézel ki, kérdező? Milyen az alkatod, arcodat milyennek látod?
2019. júl. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
17%
Ez attól függ, hogy mit hiszel el ténylegesen magadról tudat alatt? hogy nem vagy vonzó? hogy te nem vagy értékes, szerethető? amíg ezt nem tudod tudat alatt és nem érzed ténylegesen, addig így fognak rád reagálni az emberek. Vizsgáld fölül magad. :) 22/F
2019. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Talán, mert észre veszik rajtad, hogy nem vagy önmagad, feszengsz, görcsösen kapálózol azért, hogy legyen valakid.
2019. júl. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
48%
4- ez tény. De a stílus maga az ember. Észrevetetni magával mást azért lehet? ;)
2019. júl. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy megközelíthetetlennek tűnsz, ezért nem vesznek rólad tudomást. Ismerek egy lányt, nagyon szép meg minden, de olyan jégkirálynőnek tűnik (jó, mondjuk tényleg elég fapitsa, már bocsánat, de ennek nem feltétlenül kéne látszódnia), hogy egyszerűen nem mernek nála kezdeményezni, mert úgyis csak ridegen elutasít mindenkit. Aztán meg nyavalyog, hogy 31 évesen még soha nem volt egy normális párkapcsolata sem. Szóval lehet, hogy érdemes inkább barátokkal menni mondjuk, felszabadultan, sokat mosolyogva és jól érezve magad, akkor lehetséges, hogy előbb megközelítenének.

Amúgy amikor még én kerestem párt, az ilyen "kiöltözök, hogy majd jól észrevegyenek és megtetszek mindenkinek" jellegű próbálkozásaim olyan 10-ből 10x nem sikerültek. Amikor meg barátokkal elmentem jól érezni magam, nem érdekelt hogy most éppen nem szedtem a szemöldököm, zsíros a hajam, akármi, a környezetemről se vettem tudomást, akkor valahogy mindig akadt jelentkező, bőven.

2019. júl. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%

- Túl jól nézel ki és a pasik többsége úgy gondolja, hogy nincs esélye.

- Nem nézel ki jól és ezért nem próbálkoznak.

- Jól nézel ki, de a sok smink művé tesz és ezért nem vagy vonzó.


De, ami szerintem az igazi indok:

- Olyan helyre ülsz, ahol kevesen látnak és az önbizalomhiányod miatt zárkózott a testbeszéded.

2019. júl. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Megkerdezhezem, hogy milyen helyekre jarsz? Csak mert en is szeretnek egyedul elmenni illyen szorakozohelyekre - bem ismerkedes celjabol- de nem ismerek tul sokat.


Koszonom.


Amugy a kerdesre valaszolva, szerintem kisugarzas kerdese, en is mindig lathatatlan voltam, de ez most kapora jon.

2019. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!