Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mitől van, hogy hiába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől van, hogy hiába csípem ki magam, és megyek iszogatni, a férfiak észre sem vesznek?

Figyelt kérdés
Nem az első eset, mostanában többet járok el itthonról, 6 évig nem nagyon voltam sehol, ilyenkor készülök 2 órát előtte, hogy magamhoz képest tökéletes legyek. Mégis mikor elmegyek egy beülős zenés szórakozóhelyre, rám se néz senki, és ez így marad az este folyamán is.
2019. júl. 28. 07:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

#9 “túl jól nézel ki”


Persze, valószínű, hogy egy 10/10-es modell maca ül egyedül a sarokban, mert senki rá sem néz :D Hagyjuk már, ez egy ilyen kamu szöveg, amivel a csúnya emberek nyugtatják magukat. A szép nőkhöz bármikor odamegy valaki, főleg egy olyan helyen, ahol sok a részeg ember, attól még jobban fel is bátorodnak.

2019. júl. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%
11-nek igaza van. Lehet baromi jó nő valaki, és ettől parázhat egy pasi, de nem egy részeg pasi. ;)
2019. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
54%
#12 meg lehet egy pár bátortalan pasi parázik, hogy oda menjen, de jó pasik is léteznek, akiknek ez rutin művelet.
2019. júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg nem nézel ki ELÉG jól.
2019. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
26%
Az elmúlt 6 évben a férfiak tömegesen elkezdtek kiábrándulni a nőkből. Engem sem villanyoz fel mér régóta, ha előttem illetik magukat.
2019. júl. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap 2 szettben is kint voltam a városban,reggel egy szoknya és egy teljesen zárt felső. Senki rám sem nézett,mint a levegő olyan voltam. Délután átöltöztem hosszú naci,a felsőm ilyen csecs kidobó (picike mellem van) konkrétan volt aki megállt és úgy bámult ,annyira sok pasi nézett és olyan durván ,hogy már elnvettem magam néha,hogy ez nem igaz....

Szóval a lényeg lehet az öltözeted nem elég dögös:) a pasik már csak ilyenek,ha nem vagy arcra szépségkirálynő akkor ki kell pakolni valamit :D

2019. júl. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom írni, hogy a külsővel lehetnek gondok, nincs valami vonzó kisugárzásod. De ettől még nem vagy te kevesebb a többieknél, csak neked más módszert kell kifejlesztened, vagy változtatnod magadon.
2019. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
nem vagy szep. ez van sajnos. en sem vagyok az, legtobbszor nem vesznek eszre. nekem fogynom kell, nemtudom nalad mi a baj.
2019. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%
Aki csak annyira képes, hogy kiteszi magát a pultra és várja a jelentkezőket, az nem is érdemel többet. Aktívabban kéne próbálkozni.
2019. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy túlzásba viszed a sminket. Frizurat "Két órát készülök előtte" Nem ezen múlik. Kb fél óra alatt meg lehet lenni,hogy mutatós légy.

Ha egy Peggy Bundy a végeredmény, ne csodálkozz, hogy nem próbálkoznak be.

2019. júl. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!