Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak nagy része a nevekhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak nagy része a nevekhez külsőt párosítanak?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom férfiaktól hogy pl Vivien, Anita, Tina, Barbi, Fruzsi stb. nevek mögött biztos jó csaj lehet és Irma, Eta, Mari, Erzsi mögött biztos csúnya lány van.

És amikor pl. Meglátnak egy Vivien nevű lányt aki nagyon el van hízva és csúnya akkor nagyon csodálkoznak és nem akarják elhinni


2019. júl. 27. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Magamon nem vettem észre ilyet.

33/f

2019. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint szexi nő, aki Anita, Andrea, Abigél, Anikó, Bernadett, Diána, Fanni, Hedvig, Noémi, Olívia, Petra, Sára, Vivien, Zita is. 31F
2019. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Válasz Irma, Eta, Mari, Erzsi idős tanárnénik jutnak eszembe ezekről a nevekről. Régi divat nevekről van szó.

(Elnézést kérek de fiatalabb nők szexibbek)


De ez a vélemény könnyen megváltozhat, egy jól kinéző Mária, Irma és Eta.


Nálam ilyen volt a Zsuzsanna, régen anyám ismerősei közül ismertem Zsuzsaannát akik idősebbek nem is annyira kedves nők voltak, a Marika kategóriába tartozott. Aztán lett több Zsuzsa ismerősöm megváltozott a hozzá társított kép.


Férfi neveknél nincs így?

2019. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
De, igen! 😁 Nálam nagy kedvenc : Viktor, Zoli, Laci, Andris, Dániel
2019. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lányként is így vagyok ezzel. :D
2019. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A Ditta névhez mit társítottok?


Nekem nincsenek ilyen hogy ehhez társitok külsőt ...Bar volt 2db Laci exem 😀😀

2019. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor mit társítotok a Lilla névhez?
2019. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ditta: Szerintem egy faluban, vagy nagyon kisvárosban lakik, kedves, aranyos, szereti az állatokat, csak kicsit hisztis, több rövid kapcsolata volt. Magas, vékony, hosszú barna vagy fekete hajú, de átlagosan öltözködik, nem csinosan.


Lilla: Egyetemista Budapesten, pszichológusnak tanul. Népszerű lány, minden hétvégén a barátaival bulizik valahol, szingli, de nem ribi. Mellig érő sötétszőke haj, amit begöndörítve hord, szépen sminkel, általában piros vagy rózsaszín rúzst használ.


Ne vegyétek magatokra, valószínűleg még csak az igazság közelében sem vagyok. :D Ezek csak az első gondolataim, amik feltörekvő íróként random eszembe jutnak. Hogy ha lenne egy ilyen nevű karakterem, akkor nagyjából így nézne ki, és ilyen szerepe lenne.


Valaki leírhatná, hogy neki a Lexi névről mi jut eszébe. Azon kívül, hogy író wannabe, haha. :D

2019. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nincs ennek sem kevesebb értelme, mint a horoszkópnak. Azt is figyelmen kívül hagyja a férfiak nagy része.
2019. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8: Lexi: szuperérzékeny, szenvedélyes, sok barátja van, analitikus személyiség, szereti a letisztult, egyszerű stílust, nagyon jó kommunikációs képességekkel rendelkezik, művelt, olvasott ember, amolyan mindenki apja, anyja is egy kicsit.
2019. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!