Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Szerintetek is bunkóság volt ez?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy meleg srác. Valójában sokáig nem is tudtam róla, mert nem merte elmondani így nem rég tudtam meg. Ettől persze bennem nem változott semmi sem.


A barátomnak elmeseltem s felvetettem hogy bemutatom neki majd. Mire ő felnevetetz és elviccelte hogy jajj ő nem fog melegekkel találkozni..


Engem ezzel annyira megbantott. Jogosan haragudtam meg?

Nagyon sértő volt én úgy érzem. Meg hát a barátai között nekem is van olyan aki nem szimpatikus de mégsem mondok ilyet.


2019. márc. 24. 08:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mondd a barátodnak, hogy neked rosszul esik a viselkedése.
2019. márc. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
#9 Szóval információt hallgattál el, és ezzel félrevezetted a válaszolókat. Ez is bunkóság volt. Az sem világós, hogy a barátod miért kérte, hogy mondd el a pasidnak a szexuális hovatartozását. MErt akkor mi van ha meleg? Ennek a kérdésnek semmi értelme. De azért mi vagyunk a hülyék.
2019. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Tudod mi a bunkóság? A másik arcába vágni a szexuális irányultságunkat, amihez senkinek semmi köze, aztán csodálkozni, hogy miért nem akar találkozni.
2019. márc. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Homofób és amúgy se tudná kezelni a helyzetet.
2019. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Információ elhallgatása? Úristen kinek képzeled te magad. Egy kérdést tettem fel nem azt hogy vajon miért van így vagy úgy.


Uramisten. Le is lépek erről a fórumról mert ez már szánalmas. Jó szórakozást ahhoz hogy másokat kioktass.

2019. márc. 24. 10:55
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod bunkó. Én alapból nem igazán kedvelem a homofób embereket vagy azokat akik erre még büszkék is hogy utálják őket és így állnak a dologhoz. Szerintem ez intelligencia hiányra utal.
2019. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%

#15 Jobb is, eleve egyik hozzászólásod üti a másikat. Hol azt írod hogy te vetetted fel a találkozót, hol meg azt, hogy a barátod. Ha majd egyszer képes vagy elmondani mindenféle mellébeszélés nélkül hogy mire vagy kiváncsi, akkor várunk vissza.


Mert jelenleg úgy tűnik, hogy az, hogy megtudtad hogy a barátod meleg, és hogy be akarod mutatni a pasidnak, ez rohadtul összefügg. Szóval a pasid helyében én sem érteném hogy konkrétan miért is kell találkoznom vele, miért kell tudnom a nemi identitásáról, meg hogy Mi a phaszt képzelsz magadról egyáltalán.

2019. márc. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Érdekes itt vannak akik értették a lényeget. Mert tudták adni rendes választ is. Te meg csak okoskodsz meg minden áron bele akarsz kötni. Hát jó szórakozást a szánalmas kis életedhez. :)
2019. márc. 24. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!