Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy nőbe már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy nőbe már vagy 4-5éve, de keveset találkozunk. Bunkóság lenne neten közölni vele, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
rettenetesen hiányzik. Neki most van barátja. Még nem mondtam el neki, hogy mit érzek, de kezdek beleőrülni, hogy nem tudom elmondani neki. Mivel tényleg nincs ideje.
2017. júl. 18. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van barátja, hagyd béékén!
2017. júl. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mondd el neki, de utána hagyd békén.

te sem örülnél neki, ha lenne barátnőd, és egy másik pasi szerelmi vallomással zargatná.

2017. júl. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. te nem vagy szerelmes, csak vágyódsz utána, plusz szexuálisan is fel vagy tüzelve rá. mert a szerelem sokkal mélyebb érzések és ismertség után alakul ki

2. hagyd békén, ne szólj neki semmit, ha addig gyáva és lusta volt elmondani neki, hogy mit érzel, mikor még egyedül volt, akkor miért pont most akarod? ja, mert mindig az kell nekünk, amit nem kaphatunk meg? nőj fel, és hagyd békén

3. a saját életedet b..szod el, nem vetted még észre? 4-5 év alatt már rég egy boldog párkapcsolatban élhetnél, ha nem egy álomképet istenítenél, hanem felébrednél végre és elkezdenél élni

mi a jó a viszonzatlan "szerelemben"?

4. a saját érzéseid, neki ahhoz semmi köze, mert ő nyilván semmit nem érez irántad, számomra még az is kérdés, hogy egyáltalán tudja-e, hogy létezel ezen a bolygón

2017. júl. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Felesleges.


Nem szerelmes vagy, hanem ragaszkodsz hozzá.


Keress másik embert, akibe valójában önzetlenül szerelmes tudsz lenni, viszonzottan.

2017. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
érzett irántam ez tuti.nem csináltam semmit,mert bizonytalan voltam,hogy tényleg szeretem vagy csak a hormonok vezérelnek.minden este ő az utolsó gondolatom és reggel ő az első.ha róla beszélek a pulzusom 170et verdesi.biztosan tudom,hogy szerelmes vagyok és ROHADTUL NEM a szex érdekel!!!!!!
2017. júl. 19. 11:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Van barátja.


Akkor mit akarsz? Hagyd békén, ne legyél egomajom.

2017. júl. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!