Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni? Szerintetek is bunkóság volt ez?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy meleg srác. Valójában sokáig nem is tudtam róla, mert nem merte elmondani így nem rég tudtam meg. Ettől persze bennem nem változott semmi sem.


A barátomnak elmeseltem s felvetettem hogy bemutatom neki majd. Mire ő felnevetetz és elviccelte hogy jajj ő nem fog melegekkel találkozni..


Engem ezzel annyira megbantott. Jogosan haragudtam meg?

Nagyon sértő volt én úgy érzem. Meg hát a barátai között nekem is van olyan aki nem szimpatikus de mégsem mondok ilyet.


2019. márc. 24. 08:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
Mióta vagy együtt a barátoddal, hogy eddig nem találkoztak?
2019. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
A másik... Miért hirdeted a legjobb barátod szexuális életének a részleteit? Mert ez nem kis bunkóság, senkinek semmi köze hozzá.
2019. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

"nem merte elmondani így nem rég tudtam meg. "

Nem merte elmondani, erre te kikürtölöd? Nem szép dolog.

2019. márc. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
49%

Ez bunkóság. Nekem is vannak meleg haverjaim, de egyébként nem igazán érdekel, hogy melyik nemhez vonzódnak az emberek.

A barátod elég homofób lehet. Mivel nekem úgy tűnik, hogy a meleg haverod iránt semmi sem változott, amint kiderült, hogy meleg, nekem úgy tűnik, hogy neked jó az értékrended. De ha valaki benyög egy olyat, hogy ő meleg emberrel nem fog találkozni... Hát, én elgondolkoznék azon, hogy mennyire közös az értékrendünk.

2019. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%
De tényleg...nem meri elmondani neked a ,,legjobb barátod" erre te egyből elméseled egy olyannak,aki így kezeli.
2019. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
#4 Még nem érted.... MErt még nincs elég információnk. Ha eddig nem találkoztak, most mi a phaszért kellene? Mert most kiderült hogy meleg? Várjuk meg a kérdező válaszát szerintem.
2019. márc. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4%
Szóval így bánnak a nők a legjobb barátjukkal!
2019. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Ígen, bunkósag volt elárulnád a barátod titkát.
2019. márc. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hát gratulálni tudok itt mindenkinek aki mindjárt a kérdezőt savazza. Akkor felvilagositok mindenkit hogy a meleg barátom mondta hogy nyugodtan mondjam el neki! Mert nem akar többet titkolozni és felvallalja.


Megint olyanon lovagoltok amit nem kérdeztem mint itt általában a nagy többség.


S azért nem találkoztunk mert ő sokat van külföldön évente egy vagy két alkalommal találkozunk. De most jönne haza és felvetette a találkozót. Amin szívesen bemutattam volna a páromat neki.


Annak aki érdembenxtudott válaszolni annak köszönöm a maradék meg elmehet ahova gondolom. Szép napot!

2019. márc. 24. 09:14
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy bunkóság volt e elmondani hogy meleg. A kérdést se képes elolvasni és értelmezni néhány válaszoló. :D
2019. márc. 24. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!