Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom az első találkozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az első találkozásnál letegezte a szüleimet. Szerintetek is bunkóság volt ez tőle?

Figyelt kérdés

Illetve hogyhan mondjam meg neki, hogy magázza addig a szüleimet, ameddig ők nem kérik meg rá?

21 éves a barátom



2018. okt. 26. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

wow az elet nagy gondjai

en is tegeztem a csajom szuleit, miutan osszejottunk...igaz en evek ota ismertem oket.

2018. okt. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
ez tényleg elég nagy tahóság.
2018. okt. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát nem tudom... a tisztelet-bunkóság nagyon nem ezen a formán múlik. Magázódva is lehet valaki bunkó, és tegeződve is lehet tesztelettudó. Szóval ha tényleg bunkó volt a barátod, akkor magázódva is az lett volna.
2018. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%
Ganxsta Zolee mindenkit tegez kérdezés nélkül. Még a 80 éves nyanyatankos mamit is. Mondjuk ő a Döglégy, megteheti. 😃
2018. okt. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Kérdés az, hogy a szüleid elsőre hogy viselkedtek vele. Ők tegezték vagy magázták. Ugyanis az a helyzet, hogy párod 21 évesen, még ha fiatal is, felnőtt ember. Nem gyerek. Ha egy felnőtt embert letegeznek, akkor az visszategezhet.
2018. okt. 27. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

A szüleid magázzák a barátod? Ha letegezték, akkor úgy illik, hogy visszategez. Ezt a szüleidnek is illene tudnia. Ami bunkóság, az a csendőr pertu: ők letegezik, mert fiatalabb, de őket magázni kell, mert nekik jár a tisztelet... miért is? Mert 25 évvel korábban dugtak a szüleik?

Nem áll rangban a barátod felett a te szülőd. Vagy kölcsönösen magázódnak, vagy kölcsönösen tegeződnek. Ha ez nem kölcsönös, akkor bizony itt a szüleid az illetlen bunkók.

2018. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek ez akkora gond! Nem is értem...

Ha fiatalok a szüleid (40-50-es korosztályra gondolok), szerintem nem egetrengető. Kivéve ha nekik az! Lehet nem jött ki a legjobban, de attól nem érzem akkora tiszteletlenségnek.

Nekem a férjem 21évesen a 47 éves édesapámat simán letegezte semmi perc alatt. Ő semmit nem szólt érte, kicsit sem zavarta. Nagyon is szót értenek egymással amúgy. Édesanyám első percben mondta neki előre, hogy tegezze. Ő ugyanannyi éves mint Apa.

Én dettó így voltam az ő családjában. Ugyan ez a helyzet volt. Ha már a párja lettem, gondolták van annyira közeli a viszony, hogy ez ne legyen probléma. Én is úgy gondoltam meg a férjem is. Sokkal jobb úgy beszélgetni is meg minden, hogy nem az van, hogy "maga"...

2018. okt. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

21 évesen felnőtt férfi. Ha. szüleid letegezték, akkor ő is tegeződhet. Itt maximum csak akkor háborodhatsz fel, ha a szüleid magázták. Bár ezt a szüleidnek kellene mondani, nem neked.

Nem volt bunkóság a párod részéről, ha kölcsönös tegezés volt. Örülj, hogy egy felnőtt gondolkodású férfival hozott össze a sors. Mit kellett volna férfiként mondania? Csókolom?

2018. okt. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Itt azert illem teren nehanyan nagyon el vannak tevedve. A tegezes/magazas eletkortol, regebben rangtol, helyzettol fugg. Nem attol, hogy en 21 evesen mar nagy felnott ember vagyok, es ezert lazan letegezem az 50 ev korulieket is, merthogy ok tegeznek engem. 21 evesen aki ilyen szituacioban nem tud viselkedni, es letegez embereket, az egyszeruen nem tud viselkedni es neveletlen. Majd, ha az idosebb fel felajanlja a tegezodest, majd akkor tegezheti oket, addig nem, mivel nem haverok meg pajtasok, hanem teljesen mas generaciobol szarmazo emberek, akiknek tiszteletet kell mutatni (plane ilyen bemutatasos helyzetben illett volna). A csendorpertu az nem ez a kategoria. Ne keverjuk.
2018. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Derwer ***** válasza:
100%

Az én családomban alap a tegezés, egyfajta nem vagyok annyira öreg attitűd miatt.

Feleségem családjánál pedig alap a magázás, a tisztelet megadás miatt.


Nekem az elején figyelnem kellet erre, hogy magázzak, de erre felhívta a figyelmet a feleségem. Ez az ami nálatok valószínűleg kimaradt. Ezt pótolni kell. Egyszerűen, egyenesek megkérni őt. Lehet fel se merült benne a dolog, más a normája.


És ettől még semmi sincs veszve, első alkalommal én a házi pálinkát utasítottam vissza, ami komoly törést okozott, de utana 2-3. Alkalomra már rendben voltunk, kedvelnek, mert megismertek. Ja meg tiszteletben tartom a szokást és mindig iszok pálinkát. :D

30F

2018. okt. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!