Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon nagy bunkóság volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bunkóság volt első randin flörtölni a pincérnővel?

Figyelt kérdés

Internetről taliztam egy nővel beültünk egy helyre de az ottani pincérnő nagyon bejött, megvolt a kémia így flörtölni kezdtünk.

Elnézést kértem randi után a lánytól emiatt de sajnos nem válaszol


2016. márc. 30. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%

Igen, bunkóság volt.

Másrészt viszont, valószínűleg nem fogsz többet találkozni ezzel a lánnyal, és nagy a százaléka annak is, hogy alapból rossz lett volna a randi és ugyancsak nem találkoztok többet.

Ha a pincérnővel bejött a dolog, akkor meg miért ne?

Előfordult már a világban, hogy egy férfinak egy másik nő jobban tetszett, mint az akivel életében először elment randira.

2016. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkóság. Sajnos voltam már ilyen helyzetben. :S
2016. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Időspórolás. Én se beszélnék veled, és örülnék, hogy nem pocsékoltam rád több időt.
2016. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
uhh. igen, nagyon nagy bunkóság volt. ne is várd, hogy visszaírjon. hasonló esetben én első jelre otthagytalak volna a fenébe.
2016. márc. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel gond, ha a pincerno jott be jobban. Csak ha nem szeded fel ot, akkor jol rakefeltel.
2016. márc. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
Szerencséje volt a csajnak.Legalább leesett neki,hogy nem tetszett neked és nem élte bele magát jobban.
2016. márc. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Nagyon tetszett de a pincér nő is tetszett
2016. márc. 30. 14:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kamu akkor idióta vagy. Én otthagytalak volna a randin, csoda, hogy ő végig maradt :D
2016. márc. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha már elmész vkivel randizni, még ha másik nő is tetszik, tiszteld már annyira, hogy nem más nőre csorgatod a nyálad...

Ha meg így fogsz végig viselkedni, keress nyitott kapcsolatot inkább...

2016. márc. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
vazzeg szakadok a röhögéstől :D :D
2016. márc. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!