Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom az első találkozásnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az első találkozásnál letegezte a szüleimet. Szerintetek is bunkóság volt ez tőle?

Figyelt kérdés

Illetve hogyhan mondjam meg neki, hogy magázza addig a szüleimet, ameddig ők nem kérik meg rá?

21 éves a barátom



2018. okt. 26. 23:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%

Vannak olyan emberek, akik kérés nélkül mindenkit letegeznek. Bemennek a boltba, rögtön "helló".

Igaz, fiatal vagyok, de orvosként dolgozom, megszoktam, hogy mindenkit magázok (igen, a nálam fiatalabb pácienseket is!). Ennek ellenére rendszeres, hogy a betegek simán letegeznek, mintha a haverjuk lennék, és akkor sem esik le nekik, hogy talán ez illetlenség, mikor továbbra sem térek át a tegeződésre. Érdekes amúgy, hogy ez főként fiatalokra jellemző, érdekes módon még egy középkorú vagy idősebb beteg sem tegezett le, csak tizen-huszon-harmincévesek.


Szerintem sem illik rögtön letegezni a párunk szüleit, nekem teljesen alap volt, hogy amíg nem mondják, hogy tegeződhetünk, addig nem erőltetem a dolgot.

Egyszerűen mondd azt, hogy "figyelj kicsim, a szüleim kicsit konzervatívabbak, kérlek, amíg nem mondják, hogy tegeződjetek, inkább magázd őket".

2018. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%
Igen, tahó volt. Az én lelkesedésemet eléggé visszavetne ez az eset. Tanulja meg az illemet, nem kifogás, hogy 21 éves... 26/N
2018. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez már 2 hónapos kérdés. Kedves kérdező! Együtt vagytok még?


Ha igen, akkor hogy alakult a helyzet?

A szüleid tegezik vagy magázzák a párodat? És őket zavarta a tegezés vagy téged?

2018. dec. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!