Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viselkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek egy kolléganőtökkel, aki belétek van habarodva már évek óta?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, okos lány, még kedvelem is. Nem tolakodó, kivéve, ha becsiccsent, de akkor is inkább csak kedvesen. Néha nehezen tudom eldönteni, hogy hogyan viselkedjek vele, hogy ne is bántsam meg, de én amolyan idealista vagyok, és leginkább csak olyannal szeretek összejönni, aki mellett 100%-ig le tudom tenni a voksomat. Bár ilyen lányt sajnos nem nagyon látok futkosni magam körül...
2018. jún. 26. 20:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%

Őőő kérdező, lehet nekünk itt nőknek picit több tapadztalatunk van a különböző pasik udvarlási szokásaiban.


Osztanom kell a 77%-os válaszát, neked lehet meglepo, bizonyos társaid bizony konkretan csipkelődnek, 'oltogatnak, ha figyelmet akarnak..


Es ezt elso kezbol tudom, ugyanis egy narcisztikus, nocsabasz macsó srác is alkalmazta a tarsasagban sokszor aki meg akart dugni es rendesen ram szallt. És nem egy fiúnál figyeltem meg, hogy így közeledtek, szóval naluk tuti nem bekepzeltem, nyilvanvalova tették, hogy tobbet is akarnak.


Nekem az a fura, hogy te ezen meglepődsz, hogy őszinte legyek. Sosem láttál még magad korul olyat, akiknel folytob negy az adok-kapok, az évődés? :)


Persze annak örülök, hogy te erettebb módon közeledsz, ha akarsz is. De én ugy erzem a fentiekbol, hogy te nagyon nem tartod elesen a hatarokat a lannyal, hanem neked tetszik a dolog és hagyod ezeket a szituaciokat, mert jót tesz az egódnak.


Én fordított esetben nagyon nem tartottam ki hosszu szemkontaktusokat az utanam epekedő sraccal, (a mondat befejezte utani tobb masodperces nezes a masik szemebe nagyon nem barati gesztus mar, probald ki fiuval es meglátod fura lesz) pedig hidd el, nagyon bírom azt a sracot, de pont ezert nem akartam benne remenyt kelteni. És epp ezert kicsit kevesbe szorosabb a baratsagunk is, mert figyelek ra..


Minden esetre en orulok, hogy olvastam a kommentjeid, mert itt dolt el bennem is, hogy a szemely aki meg velem viselkedik folyton kétértelműen, mehet a levesbe . Végulis ahogy nálad a fentiek, az is lehet haveri gesztus másnak hogy indokolatkanul szorisan ölelkezuk a másikklal vagy fél percig, meg érintgeti, közel hajol stb.


Ismét bebizonyosodott, hogy amelyik pasi akar valamit, az majd egyertelműen lépni fog. Jó emlékeztető volt ez. :)

2018. júl. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
U.i amúgy egy nézésre innen nehéz negmondani, milyen, ezt neked kell tudnod, meg basszus azert ezeket erzi az ember.. Szoval azt te tudod, hogy úgy nezel-e ilyenkor a lanyra, vagy csak mint szimpla tesora vagy haverra néznél. A kulonbseget nem igazan lehet leírni.
2018. júl. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Nem egészen van igazad :). Legalább is nem biztos. Tényleg izgalmasabb az adok-kapok, mintha csak simán "állnám az ostromot", és tényleg jól esik az ember egójának, a rajongás. A hosszabb szemkontaktus is, bevallom, nem egészen alaptalan, hiszen egy férfit tényleg kevésbé nézegetnék mint egy rajongó női szempárt. De még ha ez szórakoztatja is a férfiakat, egyáltalán nem azt jelenti, hogy "csak szórakoznak" a lánnyal. A férfiak igenis vágynak arra valahol mélyen, hogy egy nő azt a bizonyos lángolást felébressze bennük. Persze megteheted azt is, hogy feladod. Talán ettől foja meggondolni magát a srác. És az is lehet, hogy késő lesz.
2018. júl. 2. 00:35
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Megint arra jutottam, hogy magad sem tudod mit is akarsz. Az oltogatás tipikus férfi dolog. Gondolj vissza az óvodai esetnek, mikor annak a lánynak huzogattad a haját, aki tetszett. Az oltogatás flört,feldobod a magas labdát, a kérdés, hogy ő lecsapja-e vagy nem. Ezt nevezik évődésnek.

Szerencsétlen csajt teljesen összezavarod. Valahogy úgy érzem, uogy hülyének tetteted magadat, de tudod jól hogy mit csinálsz és ez nagyon tetszik neked. De ez csúnya dolog. Írtam már fentebb is, vagy hagyd vagy adj neki esélyt. A másik érzése nem játék.

2018. júl. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
én azt nem értem, hogy ha valaki tetszik meg szívesen vagy a közelében, jóban is vagytok, akkor végülis mmire vársz még. mert az a nagy érzelem mégis mitől alakulna ki, ha esélyt sem adsz a dolognak? nem feltétlen első látásra alakulnak ki dolgok, hanem akár a sokadikra. ha már valaki valamennyire vonz, abból már lehet valami nagy dolog később, nekem ez a tapasztalatom.
2018. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

# 33


De hát burkoltam sajét szavaiddal írtad le, hogy saját magad hagyod ezeket így menni, mert jól esik.. Miért áltatod magad?:) Ember vagy, van ilyen.


A srácot én köszönöm elengedtem, már régóta érett, több ok miatt is, ez az xy-adik.. Eleve kisfiús dolog ez a jelenség, én jobban szeretem a határozott férfiakat, akik tudják, mit akarnak.


ÉS halkan súgom meg, volt már ilyenben részem, mint a tied: legutóbb egy 1-2 éves barátságból (mindkettőnknél megvolt a vonzalom, mindenki más is látta rajtunk, de soha egyikünk sem közeledett a másikhoz soha, igaz, a körülmények nem is voltak hozzá túl ideálisak). Na vele tényleg jóban votunk, fél szavakból is értettük a másikat. Aztán meguntam és eltüntünk egymás életéből.

Nem rég felbukkant újra, és most kezdett rá utalgatni (nyíltna kimondani most sem merte!!), hogy ő többet is akarna, és tetszem neki. Szándékosna nem ment bele a témába, tudod miért?


Mert ennek nem most volt itt az ideje, én már rég lezártam magamban az iránta érzett vonzalmamat. Sőt, most már nem éreztem semmi olyat, amit régen "pedzgetett" bennem.


Úgyhogy használd okosan ezt a "feladod így jársz" dolgot, mert én egyáltalán nem bántam meg egyi iylen döntésemet sem. Most sem engem esz a kefe, amiért anno nem próbálta meg a srác, amikor még nyitott voltam rá én is.. Gyáva volt egyébként lépni, ezt is tudom. Én minden esetre azóta már nem tudok rá máshogy nézni, mint szimpla haverra, már nem férfiként tekintek rá.


És ez az impotens töketlenkedés (bocsi) előbb-utóbb mindenkinek ( nőnek-férfinek) beteszi a kaput és megunja. Max akkor, ha jön valaki, aki szintén tetszik, és még tudja is, mit akar és nem fél kezdeméynezni.. Ez van.

2018. júl. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Én úgy értettem, hogy akkor már neki lesz késő, mert már túlléptél rajta. Értem, hogy nem szimpatikus a bizonytalanságom, de én még mindig nem tudom, hogy hogyan viselkedjek vele. Ha nem lennék bizonytalan, nem tettem volna fel a kérdést.
2018. júl. 3. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!