Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viselkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek egy kolléganőtökkel, aki belétek van habarodva már évek óta?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, okos lány, még kedvelem is. Nem tolakodó, kivéve, ha becsiccsent, de akkor is inkább csak kedvesen. Néha nehezen tudom eldönteni, hogy hogyan viselkedjek vele, hogy ne is bántsam meg, de én amolyan idealista vagyok, és leginkább csak olyannal szeretek összejönni, aki mellett 100%-ig le tudom tenni a voksomat. Bár ilyen lányt sajnos nem nagyon látok futkosni magam körül...
2018. jún. 26. 20:47
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

12-es


Na ez az, amit én sem értek, mint ha csak az én esetemről írnál.. :D Én egy jó ideje már tartom tőle a 2 lépés távolságot, főleg 1-2 olyan szitu után, ami után szerintem levette, hogy bejön nekem. Szóval szerintem tudja ő jól, hogy tetszik nekem. De mégis amióta visszavettem, mikor találkozunk még jobban rákapcsolt és jön meg barátkozik, vagy játékosan poénból flörtölget azóta- persze ezt is úgy, hogy még a poénkodás kategóriába beleférjen-. Ha tudja mi van, akkor miért, kérdem én?.. Egyszer mintha úgy látnám, hogy én sem vagyok nála közömbös, máskor meg totál az jön le, hogy csak haverkodik.


És ez a dühítő, hogy nem tudom eldönteni, mi van a fejében, mert általában ezt tudni szoktam, kivel hányadán állok. Én azt fogadtam meg most a legutóbbi után, hogy nem is kattogok rajta innentől mi van nála, maximum ha egyértelművé teszi, mit is szeretne (és én sem fogok neki olyen jeleket adni). Én is max egy random haverként fogom kezelni, ha már muszáj találkozni, és így is könyvelem el gondolatban. A legutóbbi kétértelmű viselkedését így sem értem, de tartom magam ehhez az állásponthoz, ez a legjobb, amit ilyenkor tenni lehet...

2018. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! így végigolvasva őket azt kell hogy lássam, hogy tényleg lehet, hogy félreérthetően viselkedtem vele. Határokat nem nagyon volt szükségem húzni, azokat ő szépen betartotta amennyire "illett". gondolok itt arra pl., hogy bár mindig mellém ül, de kínosan ügyel mindig arra, hogy az a mellettem vagy egy fél méterre legyen, hogy még csak véletlenül se érezzem tolakodónak. Nem mondanám azt sem, hogy kerültem volna a tekintetét, sőt nem egyszer mélyen a szemébe néztem. Azt hiszem, ez ösztönös. De olyan is előfordult, hogy egy egy gyenge pillanatomban, amiket ő kiválóan megragad, mert ismer, még úgymond "engedtem" is egy egy közeledésének. vagyis ha "véletlenül" hozzámért, nem is ellenkeztem, mert éppen rossz napom volt, vágytam valahol a gyengédségre, stb... ezek mind emberi gyengeségek a részemről, amik így utólag azt hiszem, nem csoda, hogyha bátorítóan hatnak rá. Mentségemre szóljon, hogy tényleg egy nagyon vonzó lány, és azért nem könnyű egy ilyen nőnek a "kitartó ostromát" állni. Néha még az is eszembe jut, hogy nem is érdemes, beadhatnám végre a derekamat. De aztán ott van az, hogy nem tartom valószínűnek, hogy hosszútávon ki tudnék tartani, vagy jól tudnám vele érezni magamat egy kapcsolatban, és emiatt inkább mégis az elutasításra teszem le a voksomat. Szóval köszi még egyszer a válaszokat. Azt hiszem át kell még gondolnom, leginkább még azt is, hogy én magam mit akarok.
2018. jún. 29. 00:29
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem derült ki mi, de gondolom megvan az okod rá, amiért úgy gondolod, hogy nem tudnád vele egy kapcsoaltan jól érezni magad.. Azért érdekes ez, mert azt írod, vonzó is a lány, és ráadásul emberileg is kedveled, barátkoztok.. No de mindegy.


A tekintetkerülés a másik véglet, de azért a "mélyen a szemébe nézéseket", pláne ha ez alatt a hosszú másodpercekig a szemébe nézéseket érted, eléggé OLYAN jelzések.. Ezzel viszont ne szivasd, ha lehet..


Minden esetre jó, hoy leírtad, legalább látom, hogy az én esetemben sem én vagyok a hüyle, hanem vélhetően a másik is csak szórakozik és imponál neki, hogy látja rajtam, hogy bejön. Bár nálunk meg ő érintget meg ölelget engem és nem fordítva, szóval rád tesz 1-2 lapáttal még bőven a srác..

2018. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%
Ìgy valóban nem csoda, hogy ez az állapot fennáll. A hosszú ideig tartó szemkontaktus eléggé felreertheo. Ezzel tényleg a reményt kelted benne...
2018. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Hát... nem olyan hossszan 'szerelmesen' nézek rá, hanem csak úgy, beszélgetés közben. amikor pl. mondok/mond valami ütőset. De tény, hogy gyakran elég hosszan. Sok másodpercig. így is félreérthető? Illetve néha olyankor is előfordult, amikor észrevetteem, hogy régóta néz.
2018. jún. 29. 22:16
 26/37 A kérdező kommentje:
Az ok, tényleg "csak" annyi, hogy nem érzem felé azt a mindent elsöprő lángolást, amit a korábbi kapcsolataimban éreztem, és amit szeretnék érezni egy kapcsolatban. Őszintén bevallva nem volt belőlük sok, éppen azért mert így állok a dolgokhoz, és nem is mondanám, hogy túl rózsásan végződtek, de amíg tartott addig jó volt. Én azt gondolom, hogy ezt érzi az ember, persze lehet, hogy nincs igazam, és a dolgok változhatnak, például egy ilyen mostani esetben is. Köszönöm még egyszer a válaszokat, én nem pontoztam le senkit!
2018. jún. 30. 09:27
 27/37 anonim ***** válasza:

# 25 kommentedre reagálva:


Attól függ. Beszélgetés közben én is mindig a másik szemébe nézek (akár én, akár ő bezsél). Ez normális. Onanntól fogva félreérthető, hogy a mondat befejezése után még mindig kitart a nézés akár 1-2 mp-el is, mint ami normális lenne. Ezt is érzi az ember, fogadja és veszi is ösztönösen a jeleket.


Amikor észreveszed és ezért te is hosszan nézed: hát ez félreérthetőbb lehet annak, aki érzelmileg benne van, igen.. :D Pláne akkor, ha mosolyogsz is akár kicsit is közben. (?) Nekem is volt olyan, hogy rajta felejtettem a tekintetem, aztán egyszer csak észrevettem, hogy ő is néz, de ilyen érdekesen, amolyan "észrevettem, hogy nézel" nézéssel és zárt mosollyal nézett végig, egyenesen a szemembe. Innen tudtam, hogy észrevette már rajtam, mi van.

Mosoly nélkül már kevésbé félreérthető, ösztönösen nézzük/észrevesszük ha néznek.


Szóval a fenitek alapján 2 kérdés: hogy beszéd befejeztével tovább trat-e a nézésed akár 1-2 mp-le is? A másik meg, hogy amikor észreveszed, hogy néz, te hogyan nézel rá? (Tényleg érdekelne, a testbeszéd egyfajta hobbim, szóval emgköszönöm, ha válaszolsz)

A hosszú és mély nézés mindig a vonzalom egyik legbiztosabb jelzője.


A másik dolgora meg csak véleméynt tudok írni: így is szerencséd van, nekem ennél is kevesebb részem volt lángolásban. :) Szóval ha neked ez a belső szükségleted és/vagy vágyad, akkor legyen! Ez fűszerezi meg az egészet, ha ez hiányzik, akkor valóban nem teljesen ugyanolyan. Enélkü kapcsoaltba nem mennék bele vele, mert ez mindig hiányozna. De legalábbis később igen...

2018. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
1-2 másodpercnél biztosan tovább tart. tart az időnként akár 6-9 másodpercig is. Sőt olyan is van elég gyakran, hogy nagyon lassan és halkan beszélünk valamiről, semleges dologról, akár 5 másodperces szünetekkel, és közben végig egymás szemébe nézünk. Hozzáteszem, ezek gyakran valami vicces, ironikus dolgok, nem valami bizalmas téma. Bizalmas témákban szinte sosem szoktunk beszélgetni. Lehet, hogy most így leírva tényleg úgy hat némileg, mintha én hülyíteném. De emellett elég sokat "oltom" is, persze csak finoman, amennyire lehet.
2018. jún. 30. 20:15
 29/37 anonim ***** válasza:
100%
Az oltogatás is simán vehető flörtnek...
2018. júl. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Na, föltettem egy teljesen ártalmatlan kérdést, erre kiderül, hogy mindent rosszul csinálok :D. Tényleg érdekelne, hogy az oltogatás miképpen fordítódik le egy hölgy fejében flörtölésnek :). Mármint ez tényleg, hogy történik? "ez a fiú köcsögösködik velem, biztosan azért, mert bejövök neki!"....? valahogy így? Most komolyan, légyszi mondjátok már el! :D
2018. júl. 1. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!