Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viselkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek egy kolléganőtökkel, aki belétek van habarodva már évek óta?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, okos lány, még kedvelem is. Nem tolakodó, kivéve, ha becsiccsent, de akkor is inkább csak kedvesen. Néha nehezen tudom eldönteni, hogy hogyan viselkedjek vele, hogy ne is bántsam meg, de én amolyan idealista vagyok, és leginkább csak olyannal szeretek összejönni, aki mellett 100%-ig le tudom tenni a voksomat. Bár ilyen lányt sajnos nem nagyon látok futkosni magam körül...
2018. jún. 26. 20:47
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, ne csinálj semmit...valaki írta h meg kell húzni a határt. Onnantól kezdve ha tovább epekedik utánad az már nem a te gondod...
2018. jún. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Én most ilyen helyzetben vagyok, csak a másik oldalon állok. Mi is lenne a jó megoldás? Számomra az, ha meghùzná a határt és nem barátkozna velem. Emberileg kedvel, sokat beszélget velem, keresi a társaságom. Ezzel folyamatosan táptalajt ad annak, hogy reménykedjek. Bármennyire is megalázva érezném magamat, jobb lenne ha a szemembe mondaná, hogy sose fog viszont szeretni. Ìgy marad a 2 éve tartó reménykedés...
2018. jún. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ha ennyire egyértelmű számodra, hogy sosem fog viszontszeretni, az miért nem elég? És egyébként mivel tette ezt olyan egyértelművé?
2018. jún. 26. 23:20
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszoló arra gondolt hogy ezt nem adja teljes mértékben a tudtára a kollega hogy sosem fogja viszont szeretni. Ha tudná akkor könnyebben elengedné. Talán másokkal is ismerkedni tudna, nyitna a többiek felé nem vágyakozna utána tovább folyamatosan.
2018. jún. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
91%

"éppen ez az. Nehezen találom a határt a normálisan viselkedés és a hülyítés között."

Az egyik korábbi válaszoló vagyok:


Hát én pl hiába süt be sokszor flörtös gezstusokat és beszólásokat, haverként reagálom le (vagy sehogy), nem megyek bele a játékba. Egyszer próbált tapizni akkor is erélyesen rászóltam. Aztán egy jó ideig kerültem si rendesen, mert nekem is sok volt. Egy idő után kapcsolt, hogy én tényleg max csak haverkodok vele, és jól el tudunk dumálni, de ennyi a max, ami lehet.


Tehát sosem adtam más jelét neki. Nyilván más, ha valaki belelát egy mosolyba is meg kedvességbe többet, de én mindenkivel ilyen vagyok.


Másrészt ha ennyire nem szeretnéd direkten jelezni felé, akkor kezdj el beszélni más nőkről, és akkor koppan neki. ;)


Sajnos időnként még a mai napig látom rajta, hogy tetszem neki, amikor rám néz, talán jobb lenne ha felmondana, ha mondjuk szenvedne emiatt belül.. Bár egy ideje éli ő is az életét és próbál ismerkeni, szóval szerintem ő már annyira nem rmeénytelen ilyen szempontból. ÉS rendes srác, megérdemelne egy jó kapsolatot ő is.

2018. jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Velem teljesen máshogy viselkedik, mint a többiekkel. Egyértelműen érezhető, hogy barátilag nagyon kedvel. Sok dolgot elmond nekem, amiket másoknak nem, mindig figyelmes és érdeklődő velem szemben. De... érzem, hogy nőkênt nem tud velem mit kezdeni. Egyfajta kishug szerepbe kerültem. Én mivel többet érzek mindig várom, hogy majd egyszer ráébred, hogy kellek neki. Persze nem hibáztathatom, mert nyiltan nem mondtam a szemébe, hogy mit érzek, bár udom, hogy nagyon jól tudja, mert látom rajta, de ahelyett, hogy húzna egy falat, mégis ezt csinálja.


12-es voltam.

2018. jún. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Ignorálnám, amennyire lehet.
2018. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

# 15-ös vagyok


A 12-esre reagálva, annyira mérges tudok ilyenkor lenni, amikor valaki tudja a másikról, hogy többet akarna, és mégis így viselkedik, mint az ő esetében az illető. Önző ember az ilyen, aki csak magával törődik.


Az én esetemben - hiába kedveltem a srácot az elejétől-, ezt követően, hogy mindenkinek nyilvánvaló volt, hogy ő tőlem többet is akarna tőem, kénytelen voltam távolságtartóbban viselkedni vele. És általában tartom is ezt nála- kedves vagyok, nem vagyok bunkó, de mértékkel, tehát nem is keresem folyton a társaságát meg ilyenek, amiket írtam.


Ugyanakkor amiért mérges vagyok, mert nálam is van egy srác, aki tuti, hogy levette már rajtam, hogy tetszik nekem.- De párja van. Innentől ugyanúgy vele is tartom a távolságot, és kerülöm, ha lehet. Ő viszont ennek ellenére kb élvezi szerintem ezt vagy nem tudom, megy a viccelődésa részéről, a múltkor meg többször megölelgetett, és abból az egyik nem igen fért el sima barátinak. (Pláne, hogy anynira jóban sem vagyunk)


Nem tudom, miért csinálják vagy adják a lovat az ilyenek a másik alá. Önzőség, mert nem tödőnek a másik ember érzéseivel, és kétes reményeket ébresztenek bennük.

2018. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

A pláne az, hogy ezerszer elhatároztam már, hogy tartom a távolságot és ilyenkor jön utánam. Egyből megérzi, hogy elzárkozom és jön jópofáskodni. Persze egyből elvész a hatalmas elhatározásom. Gondolom bazira jól esik neki a rajongásom. Kérdező, ha van benned egy kis gerinc akkor meghúzod a határt. Hosszabb távon neki ìgy lesz a jobb. Az a baj, hogy szerintem te sem tudod eldönteni, hogy mit akarsz. Ha annyira terhes lenne neked a helyzet automatikusan átváltanál távolságtartóvá. Nem tudsz a helyzettel mit kezdeni, mert valahol neked is tetszik ez, hogy van egy rajongód. Én mindig úgy voltam, ha valaki olyan volt oda értem, aki számomra nem vonzó férfiként, egyértelműen elzárkóztam a közeledéstől, annak ellenére, hogy nagyképű nőként kezeltek utána. Döntsd el mit akarsz. Ha semmit akkor ignorald, ha meg mégis megmozgat benned valamit, akkor hìvd el randizni. Ezt a helyzetet nem lehet úgy kezelni, hogy ne sérüljön.


12es voltam

2018. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sajnálom a kolleganőd, hogy olyanba szeretett bele, aki ezt nem viszonozza, dehát ilyen az élet... Semmiképp ne hibáztasd hogy belédesett, ez olyan amit irányítani nem lehet, spontán alakul ki. Segíthetsz rajta, ha őszintén elmondanád (szóban vagy írásban), hogy te csak egy jó barátként, kollegaként tudsz tekinteni rá. Hidd el beletörődik és nem fog haragudni rád. Ezek után reméljük egyszer csak elfelejt. Sokkal rosszabb most neki ez a bizonytalanság.
2018. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!