Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ferfiak! Mikor viselkednetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Mikor viselkednetek igy egy novel?

Figyelt kérdés
van egy pasi baratom, akivel psr eve ismertuk meg egymast. Mindig volt kozottunk valami, jol kijottunk es egy eve komolyabba fordult a dolog.nem jottunk ossze hivatalosan vegul, de iszonyatosan nagy volt a vonzalom, kicsit ilyen filmbe illo. aztan szetvaltak utjaink, mert kulfoldre kellett utaznunk mind a kettonknek jo sok honapra.Ezek utan nem beszeltunk par honapig. majd en kerestem meg ot, es akkor megint beszelni kezdtunk. Elmondta, hogy egyaltalan nem voltak semlegesek az erzesei irantam es ha nem Lettunk volna kulfoldon , o folytatni akarta volna a dolgot komolyan,. Nem tudtam mit reagalni, mert ez utazasom elott volt, szoval mondtam hogy legyunk csak baratok. Ezen kicsit Meg is sertodott. Osz elejen,mikor jottem haza, ekkor o is itthon volt, rogton talalkoztunk is tobbszor, meg anyukam szulinapjara is eljott. azonban nem volt semmi, nem nyomult, tiszteletben tartva, hogy legyunk csak baratok. Egyszer meg nala is aludta, de o a kinti agyon aludt..Aztan par talalkozo utan fura lett, mintha kerulne a tarsasagom.....1,5 honapra elutazott megint, nemreg jott haza. Talalkoztunk is tobbszor, mind a 3 alkalommal kaptam tole aprosagot, olyar, amirol tudta hogy szeretem es ezt megjegyezte. Tobb, mint fel eve naponta beszelunk, jo sokat..... mindent el tudok neki mondani, amit masnak nem, es forditva, ezt o is mondta. Ha nem valaszolok epp, rogton ir meg valamit. De nem tudom hovatenni, hogy kavartunk stb. Ennek ellenere nem kezdemenyez, pedig en mar szeretnem, ha ez tobb lenne.
2016. nov. 16. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátok lettetek, gratulálok. Ez többet ér mint egy futó kapcsolat, becsüld meg.
2016. nov. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te mondtad neki, hogy legyetek barátok. Ha többet szeretnél, akkor mond meg ezt is, ahogy korábban a barátságot. Mi férfiak ilyenek vagyunk általában, az igen az igen, a nem az nem.
2016. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak felek, hogy nemet mond
2016. nov. 16. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az alapján nem valószínű, hogy nemet mondana, de persze nem zárható ki. Ha tisztázni szeretnéd a helyzetet, akkor vállalnod kell ezt a kockázatot.
2016. nov. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!