Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok/férfiak, ti mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, ti mikor viselkednétek így a volt barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

a volt barátommal 4 hónapja szakítottunk. Ő kért utána, hogy ne beszéljünk egymással meg semmi. Ennek ellenére mindig felbukkant kb másfél hónapon át azokban a bulikban, ahol én, közös ismerősök révén. írt féltékeny smst is, meg sűrűn kérdezget arról a srácról, akire midig is féltékeny volt. bulikban keresi a társaságom, van, hogy átkarol, valahogy mindig hozzámér, ugyanakkor hangoztatja, hogy nagyon jó szinglinek lenni, úgy mesél arról, hogy du# meg más lányt, mintha a legjobb barátja lennék, és múltkor közölte, hogy soha nem hiányoztam neki szakítás után. ja, és én szakítottam vele, de mindenkinek úgy meséli, hogy ő velem, sőt, még velem is közölte, hogy ő dobott engem. ugyanakkor néha látom, hogy óvatlan pillanatban néz és valahogy érzem a tekintetén, hogy érez még irántam. de volt, hogy csak úgy kimondtam a nevét, és bunkón kérdezte, hogy "mi van, ugye nem akarsz megint összejönni?"


aztán eltelt egy kis idő és most meg majdnem naponta írogat, hogy mizujs, vagy valamilyen indokkal ír, most egész normális.


2013. júl. 27. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ismerősöm, arról tudtam hogy nem 100-as. Amugy a csaj akiről beszélsz, szerintem az sem beszámítható. Vagy még mindig szeret, csak számára unalmas mindig ugyanabban a kapcsolatban lenni! De aki szeret, és normális, az nem csinálna ilyeneket, mint amiket leírtál.
2013. júl. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úristen ez felháborító! Szakítottatok, nehogy már joga legyen neki is elmenni ugyanabba a buliba!!!!
2013. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leírtakból következtetve szerintem ő nagyon szeretett téged, de kissé gyerekes és büszke...

Szerintem alaposan a lelkébe gázolhattál, amikor szakítottál vele, azzal, hogy azt mondja, h ő szakított veled, a büszkeségén esett csorbát próbálhatja kiköszörülni... Persze, azt mondja, hogy ne érintkezzetek egymással mert ugye ő szakított veled, tehát ő már nem kíváncsi rád, ugyan akkor mégis szerete, ezért keresi a társaságodat, és talán próbál féltékennyé tenni, lehet, hogy újra akarja kezdeni, de ez szerintem eléggé gyerekes, éretlen viselkedés, ahogy leírtad...

2013. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!