Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, leírnátok, hogy jöttetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, leírnátok, hogy jöttetek össze az aktuális barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan, milyen módon jöttetek össze az aktuális barátnőtökkel? Hogyan, hol ismerkedtetek meg, stb..

2013. júl. 12. 00:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én max privátban írom le ha érdekel.
2013. júl. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Már suliból ismertem régóta, meg akartam dugni. Tudta ő is, de nem engedte, aztán egy buliban mindketten ittunk egy picikét és összejött a dolog. Igaz, hogy nem sokra emlékszem, de valahogy az egy választó pont volt. Ez 5 éve volt, ma már van egy 2 hónapos babánk.


Tudom, hogy szar a sztori :D De komoly. Szeretem, de eleinte semmi komoly szándékom nem volt vele ez szerintem tuti véletlen, hogy így alakult. Utána ő nem akart elengedni aztán egy idő után megismertük egymást és hát ez lett a vége.

2013. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ne haragudj, hogy lányként írok de hátha segít. Az ő szemszögét írom le.

Látott facebookon, szimpatikus voltam neki, majd egy koncerten is meglátott élőbe odajött, beszélgettünk végig. Másnap rám írt, beszélgettünk sokat, majd randira hívott és 1 hónap randizás után megkérdezte megpróbáljuk-e komolyan.

és ez már jó sok éve volt :D

2013. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Gyönyörű napsütéses nap volt az, ahogy azt a filmekben is látni. Éreztem, ma valami más, ez a nap nem olyan mint a többi. A kedvem is jobb volt, talán a napsütés miatt. A boltba sétáltam, néztem a bokrokat, fákat, és gyönyörködtem ebben az igazán szép időben. Be is értem a boltba, ahogy sétálgatok a sorok között megpillantottam egy gyönyörű teremtést, szinte tátott szájjal néztem, perceken át szemeztünk, titkolni vágyott mosoly ült arcunkra, aztán gondoltam még is csak én vagyok a férfi. Tehát megtettem én az első lépéseket, közelebb mentem hozzá, beszélgetni kezdtünk. A dolgok annyira jól alakultak, hogy végül a hosszas séta után bejött hozzánk. Nagyon szerencsésnek éreztem magam, tudtam, ez az én napom. Leültem, és csak néztem, nincs férfi aki ne esne szerelembe miatta első látásra. Aztán eldurvultak a dolgok, felálltam, kimentem a konyhába pohárért, vetettem, egy utolsó pillantást szűzies alakjára, majd felbontottam és kitöltöttem az én drága sörömet. Jó pár éve tart már a kapcsolatunk, de nagyon szeretjük egymást, és nagyon jól megvagyunk.
2013. júl. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2013. júl. 12. 01:07
 6/11 anonim ***** válasza:
teherbe ejtettem :
2013. júl. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#6 Ezt majd én is kipróbálom.
2013. júl. 12. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megláttam, oda mentem, beszélgettünk. Aztán egyre gyakrabban kerestük egymás társaságát. Telefonszámot cseréltünk, elhívtam ide-oda. Aztán enyém lett.
2013. júl. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Theodorik84 ***** válasza:
Többször bementem a boltba ahol dolgozik és ott sokat beszélgettünk, folyamatosan szívtuk egymás vérét, majd elhívtam egy sikeres randira, azóta együtt vagyunk. (dióhéjban ennyi)
2013. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legjobb lány barátomnál voltam és ott volt egy másik lány is és felcsöngetett hozzá a volt osztálytársa valami ruháért. és feljött és azonnal megtetszett mert pont olyan volt mint amit elképzeltem. és mikor elment megkérdeztem a legjobb barátom hogy ki ez meg hogy hívják stb. Azután elmentünk hármasba a városba és beültünk a starbuckba és csomót dumáltunk és a barátomnak akkor el kellet mennie mert kóruk próbája volt és a lánnyal mi csomót dumáltunk aztán haza kísértem és megdumáltunk hogy talizunk még és megölelt és megpuszilt aztán másnap felhívtam és elmentünk sétálni a Duna partra és ott meg megfogtam a kezét és rá egy hétre már megvolt az első csók és már 1 és 5 hónapja együtt vagyunk és a tapizásnál tovább nem megyünk jó ideig(nem vagyok már szűz) 14/F
2013. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!