Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan viselkednétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek egy kolléganőtökkel, aki belétek van habarodva már évek óta?

Figyelt kérdés
Szép, kedves, okos lány, még kedvelem is. Nem tolakodó, kivéve, ha becsiccsent, de akkor is inkább csak kedvesen. Néha nehezen tudom eldönteni, hogy hogyan viselkedjek vele, hogy ne is bántsam meg, de én amolyan idealista vagyok, és leginkább csak olyannal szeretek összejönni, aki mellett 100%-ig le tudom tenni a voksomat. Bár ilyen lányt sajnos nem nagyon látok futkosni magam körül...
2018. jún. 26. 20:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%
Most tulajdonképpen mi bajod a csajjal nem jön be? Sztem dugd meg, sülj el 3 perc alatt és tuti, hogy nem lesz gondod ezzel az egésszel 8
2018. jún. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
70%

Ne gyere össze vele csak azért mert nem találsz jobbat...iszonyat megalázó és mint nő én kérem ki magamnak...


Hagyd neki meg a lehetőséget h olyat találjon aki úgy szereti és azért amilyen.

Neked ugyanezt tanácsolom + ha kanos vagy és ezért jönnél vele össze (nem feltételezem, de hátha), akkor keress olyat aki szintén szexkapcsolatot akar

2018. jún. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Félreérted. Már évek óta rengeteg kedvességgel van felém, és nem tudom, hogy ez meddig fog tartani. Nem akarom megbántani, de tanácsokat kérek, hogy ilyen helyzetben mások hogyan viszonyulnának egy olyan nőhöz, akvel nap mint nap találkoznak és együtt dolgoznak. Én már vagy 2 éve "nem jövök vele össze", csak hogy ne sajnálatból tegyem. De ő pedig nem úgy néz ki, mint aki megszűnne érdeklődni. Persze, sokszor imponál a törődése, hiszen férfi vagyok, nem tudom nem észre venni, sokszor jól is esik. De természetesen kihasználni sem akarom.
2018. jún. 26. 21:02
 4/37 anonim ***** válasza:
73%
Elmondanám neki mi a szitu, hogy egy kevdes, aranyos, szép nő,de te nem látsz esélyt arra,hogy a jövőben összejöjj vele. Nem kell túlbonyolítani. Az utalgatásokból elég legyen,inkabb beszélj vele erről. Nem volt elég 2 év? Ne ringassa tovább magát abba a hitbe hogy esetleg te is többet érzel iránta.
2018. jún. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
Mondd meg neki határozottan, hogy nem akarsz tőle semmit és ne is reménykedjen.
2018. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
75%
Először azt hittem rólam szól a kérdés :D dettó így voltam egy kollégával, csak mi nem találkoztunk minden nap. Attól hogy ő nem akart tőlem semmit, még ugyanugy viselkedtem vele (mint amiket te leírtál), en szerettem attól hogy ő nem szeretett. aztán 5 év után megtört hogy mégis csak megakarja velem próbálni.
2018. jún. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Nocsak. És aztán mi lett a dologból?
2018. jún. 26. 21:35
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk esélyét se add a kétérteműségnek. Nekem is van egy kollégám akinek nagyon bejövök, ő nekem nem, de kedvelem, és én mindig tisztáztam is a határt, ha alkohol volt benne és próbálta átlépni, akkor is. Nem egy ilyen volt, mégis mindig konzekvensen viselkedek vele. Szóval ne hülyítsd szegényt, ha egy mód van rá, viselkedj vele normálisan, ennyi,

N

2018. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
94%
Ha ennyire nem jön be, miért nem utasítod finoman vissza??
2018. jún. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
éppen ez az. Nehezen találom a határt a normálisan viselkedés és a hülyítés között. Tudtok példákat mondani helyzetekre? A beszélgetéstől eléggé tartok, egyszer már majdnem felmondott miattam, vagyis a helyzet miatt. Ezt nem ő mondta, hanem egy közös barát-kolléga árulta el annak idején, akivel jóban van. Szóval nehezemre esne, ha tényleg elmenne. Ennek több oka is van, az egyik pl. az, hogy tényleg kedvelem, mint embert.
2018. jún. 26. 22:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!