Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmúlt a szerelem, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem, szerintetek visszahozható?

Figyelt kérdés

A barátnőm már nem érez szerelmet, csak kötődést. Túl sok fájdalmat okoztam neki az utóbbi időben. Elhanyagoltam nem törődtem az érzéseivel. De ő így is velem szeretne maradni. Mit gondoltok menthető a helyzet?


Én 22/F ő 22/L



2018. ápr. 24. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha mindketten tesztek a kapcsolatért és tudtok változtatni akkor igen. Meg kell találni a problémát és együtt megoldani.
2018. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt még igen, hisz még így is veled akar maradni, szeret téged. Meg kell szépen beszélni mindent. Ha kell tudj bocsánatot kérni. Ha ellaposodott a kapcsolat, akkor vigyetek bele valami változatosságot pl. keressetek egy közös hobbit, csináljatok együtt valami új izgalmas tevékenységet, amit még eddig nem próbáltatok vagy ilyesmi.

Én akár egy párkapcsolati terepautára sem sajnálnék pénzt ki adni, hátha hasznosabb tanáccsal tud ellátni, mint itt bárki.

2018. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!