Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem tényleg csak két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem tényleg csak két évig tart?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 04:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Nem.
2018. ápr. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Még addig sem.
2018. ápr. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nálam sokkal tovább tartott,szerintem örökké tartott volna, de a férjemnél nem és elváltunk. Van aki ilyen típus hogy a sírig, más meg nem. Ennyi a történet.
2018. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

A kémiai anyagok hatása 3 évig tart. Utána kiürül a szervezetből.


A kötődés,szeretet,vonzalom addig tart amíg tesznek érte.

2018. ápr. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Elmúlik az biztos. Aki azt momdja hogy nem, a valószínüleg ilyen naiv fajta.... 30 év házasság utàn ne mondja senki hogy szerelmes, a zuhany alatt se áll fel már ennyi idő után arra akivel vagy, csak akkor ha kell, de elég 2-3 èv ahhoz hogy már vágyakozz a mással való szexre...
2018. ápr. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Igen, mert megszokkottá válik egy idő után a két fél egymásnak.
2018. ápr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Aki szerencsés, annak legalább addig.

A szerelemnek is vannak fokozati, a kezdeti fellángolástól, a mély érzések kialakulásáig.

Nem hiszek az örök szerelemben, de a szeretetben, egymás iránti tiszteletben, kitartásban igen.

2018. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek olyat akik több mint 30 év óta szerelmesek... Igaz csak egy párt, de azért ez is valami.

De nem két év, ez csak egy átlag. Valakinek pár hónap, valakinek sok év, sőt ez partnerenként változó. Nekem is volt akivel elég volt pár hónap, másokkal 1-1,5 év, még mostani páromat több mint 3 éve szeretem.

2018. ápr. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így tapasztalom. Bár lehet, hogy te mást definiálsz szerelem alatt. Amit én érzek, azt annak tartom és nyolcadik éve tart.
2018. ápr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

A hős szerelmeseknél kitart, bàrneddig.

Én azt mondom hogy a mai világban nem szabad megházasodni - esetleg élettársi kapcsolat, ha valaki más felé kezd kacsingatni, menjen nyugodtan, nincs zűr a válással meg egyebekkel... mind a két fél esélyt kap hogy olyat találjon akivel neki jó, házasságból nem ilyen egyszerű kiugrani.

2018. ápr. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!