Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy férfi fél a jótól, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Moncsy21 kérdése:

Ha egy férfi fél a jótól, a szerelemtől, a boldogságtól, mert új dolog számára azt idővel és kemény munkával le lehet győzni, hogy ne féljen?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal 1 hónapja vagyunk együtt, már az első randi olyan természetes volt, mint akik 1000éve ismerik egymást, mikor 1 hete alkottunk egy párt haza vitt hétvégére, bemutatott az anyukájának is, és nagyon romantikus mesébe illő hétvégénk volt együtt. Ő nemzetközi fuvarozik, így nagyon sokszor csak a napi 4-8óra telefon beszélgetés jut ki. de a kémia, a vonzódás és egyéb dolgok miatt hamar felkapta a fejét a szerelem. Viszont nagyon sok rossz dolgon ment át, és nagyon fél most tőlünk, mondván nem akar engem se bántani, de ő nem szokta meg a jó dolgokat és nem tudja kezelni, mert ő felépítette a kis agglegény életét aztán jöttem én, és felrúgtam mindent. A nagyon sok, mélyreható beszélgetés miatt tudom, hogy fontos vagyok neki, csak nem tudom, hogy segítsek neki elengedni a félelmeit.L/28

2018. ápr. 24. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan kérdés ami megváltoztatható, vagy igen, vagy nem.
2018. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 hónap nem elég, és persze hogy fél, de várj még pár hónapot és utána már minden megy magától
2018. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!