Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, akiknek van barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek van barátnője/felesége! Mi az a dolog, ami megfogott benneteket a nőben akit választottatok?

Figyelt kérdés
Mit figyeltek, mikor barátnőt választotok? (Vagy megkértétek a kezét?) Milyen tulajdonságok voltak fontosak a döntés megszületésekor?

2017. jún. 20. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, kedves, helyes, szerény, hűséges, és engem szeret. Ennyi. Feleségül is vettem!
2017. jún. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha én azt tudnám. Nagy általánosságban nézve, minden téren átlag alatti. Ennek ellenére, nekem ő a csoda és csak is ő kell nekem.
2017. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát engem amikor először megláttam akkor a szeme fogott meg, valahogy megláttam benne valamit... Aztán amikor jobban megismerkedtünk még jobban megtetszett a szerénysége és azok, amik az első válaszolónál is szerepeltek(talán nevezhetem alapértékeknek :) ) 22/F
2017. jún. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ő volt akkor és ott legszebb. Most is az.

A randik alatt szinte mindig azt mondtuk a másiknak amit hallani akart...2hét után össze is költöztünk.

Valahogy izig-vérig nő,a mozdulataiban is mindehogy.

Szeret,bátorít,inspirál.

Nem utolsó az amit az ágyban művel.

Vanbenne egy olyan tini lànyos kíváncsiság és lazaság.


Ezek együtt váltottáki bennem,hogy megkérjem a kezét.

2018. máj. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
A szép arc, nagy cici kombó.
2021. szept. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!