Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha már lassan 6 éve együtt van egy fiatal pár, de nem történt eljegyzés köztük?

Figyelt kérdés
A lány 22 éves lesz, a srác pedig 24 lesz. Jól megvannak együtt tudomásom szerint.
2017. máj. 31. 13:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ez nem pobléma, mert még mindketten nagyon fiatalok.. és korokból ítélve elsők is egymásnak.

Nem szabad elkapkodni, mert az nem jobb semmivel, ha esküvő után jönnek rá, hogy még mással is ki akarnák próbálni hogyan működne.

2017. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Magánügy. Nyilván tudják mit akarnak. Az, hogy nem egy társadalmi elvárás szerint élnek és nem érdekli őket hogy mások mit gondolnak róluk szintén a magánügyük.

Gondolom azért vannak együtt ennyi ideje mert szeretik egymást. A többi meg nem számít.

2017. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen normális, főleg ilyen fiatalon. Eljegyzés után illik össze is házasodni egy éven belül. Erre nem biztos, hogy van már félretéve.

Sőt az is lehet, hogy egyáltalán nem terveznek házasodni, azt a rengeteg pénzt inkább befektetik egy közös lakásba.

2017. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ennyire fiatalon teljesen
2017. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy jó kapcsolat nem egy papíron és két gyűrűn múlik! Ha jól megértik egymást, felesleges százezrekért összeházasodni. Ráadásul az esküvőnek nagyon nincs sok értelme,mert az is lehet hogy 2 hónapra rá elválnak. Régen volt szinte kötelező az esküvő, ma már semmit nem jelent. Ismerek olyan párt aki már több mint 10 éve együtt van, közös ház, 2 gyerek és nagyon jól megvannak, mégsincsenek összeházasodva. Az hogy ki mikor érzi magát készen egy esküvőre mindenkinek a saját dolga. Huszonéves kor elején egyébként is nagy hiba összeházasodni, pláne ha még ki sem élték magukat rendesen. Mindennek eljön az ideje, ha eljön egyáltalán. Az ő esetükben teljesen normális hogy még nem volt eljegyzés.
2017. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ismerek olyan párt, akik húsz éve vannak együtt és nem házasok... Ahhoz, hogy ki mikor, mennyi év után és milyen idősen házasodik senkinek semmi köze. Nem szabad társadalmi elvárások szerint élni az életet.
2017. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyan csak 3 évvel idősebb a pár, akit ismertem, ott a 8. Évben megunta a lány a várakozást. A srác azért nem kérte meg, mert várt, hogy azt érezze el akarja venni. Az érzés nem jött, a kapcsolat amúgy jó volt, nyugodt, kellemes. Volt ház, 4 év együttélés, félretett pénz, de eljegyzés és közös tervek sehol.


Együtt él a pár legalább fél egy éve? Van félretett milliójuk?


Ha mindkét kérdésre igen a válasz, a férfi mégsem lép, ott nem lesz házasság, szerelemből biztosan nem.

2017. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Az eljegyzés ma már egy megszokásból csinált, amúgy elavult, ősrégi rituálé, csak úgy mint a házasság. Különösebb értelme nincs, max az adókedvezmény, és a mutogatós buli, és a mesebeli sugallatok teljesítése.
2017. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves vagyok, több éve kapcsolatban, de még tanulok, semmi "súlya" nincs egy eljegyzésnek, ha utána évekig jegyesek, én meg addig nem akarok házasodni, amíg a párommal nem éltünk együtt, az pedig csak akkor lehetséges, ha befejezem a tanulmányaim és saját keresetem lesz. Tehát pár évig még nálunk sem lesz eljegyzés, de nem is akarnám most.
2017. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Talán nem is akarnak házasodni? Nincs abban semmi kivetni való. Ők tudják hogy így boldogok és kész.
2017. máj. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!