Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire normális dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog, ha már lassan 6 éve együtt van egy fiatal pár, de nem történt eljegyzés köztük?

Figyelt kérdés
A lány 22 éves lesz, a srác pedig 24 lesz. Jól megvannak együtt tudomásom szerint.
2017. máj. 31. 13:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mennyi normalid ilyet kerdezni..
2017. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
*normalis :)
2017. máj. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tehát egy 21, és egy 23 éves épphogy nem tini párról beszélünk, akik nagy valószínűséggel fősulisok/egyetemisták, a szülőknél élnek/a szülők tartják el őket.

Az lenne a fura, ha erre nekiállnának felnőtteset játszani, és házasodni, lenyomnák a nászéjszakát egyikük gyerekszobájában, vagy egy hotelszobában, majd szépen hazamennek ki-ki a saját szüleihez.

x'DDD

2017. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én 25 voltam amikor a párom megkérte a kezem 7,5 év után. Szerintem semmi "nem normális" nincs ebbe. Mivel akkor még fősulin voltam, most gyakornok vagyok (ló@&#szar fizuért) így még nem tudtunk tovább lépni. De ez is egy "jelzés" volt felém, hogy igenis velem tervezi a hátralévőt, csak az anyagi része nem engedi még.

Tehát nem kell ezen feszkózni.

Egyébként valaki írta előttem, hogy nem 2 gyűrűtől és egy papírtól lesz jó egy kapcsolat. Vagy valami hasonlót. Teljesen igazat adok neki. Ezektől nem fog változni semmi, ugyanúgy lehet jó egy párkapcsolat ha ezek nincsenek meg. És ugyanúgy lehet rossz is, ha ezek megvannak. Nem ettől függ.


N27

2017. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Akik tizenévesen jönnek össze, ott ez nem feltűnő/nem meglepő annyira. Lehet, nem is akarnak soha házasodni. És ha ez így van, akkor nevetséges lenne az eljegyzés és értelmetlen.

Mostanság divat nem összeházasodni, szóval lehet ők is beálltak ebbe a sorba. Sosem lehet tudni. Amúgy nem mindegy neked? Miért foglalkozol mások kapcsolatával? Magánügy.

2017. jún. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!