Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Képes lehet-e egy egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lehet-e egy egy fiatal férfi egy idősebb nőt igazán szeretni?!

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy a komolytalan, érzelődő hozzászólok legyenek olyan jók, hogy tovább lapoznak!


Valamiért sosem voltam túl népszerű a saját korosztályom-beli lányokkal, voltak kisebb-nagyobb próbálkozásaim, de eddig mindnek vége szakatt egy pár hónap után. Kicsit fekete báránynak gondoltam magam, túlérettnek a kortársaimhoz képest. Kb. egy éve úgy döntöttem, hogy változtatok s eljárok társas táncra, heti egyszer. Természetesen nagy számban jelen vannak nők, férfiak, viszont most az új fél év indulásával bekerült a képbe egy nő. Egy nő (38/N), aki éppen 14 évvel idősebb nálam s gyakorlatilag az első pillanattól mikor megláttam, vonzott. Erősen (nem szerelem elős látásról beszélek). Sokat táncolunk együtt, s nem túlzó kijelenti, szinte faljuk egymást a tekintetünkkel ... két hónap elteltével elkezdtem érezni valami nagyon mélyről jövő, erős érzelmeket a hölgy iránt. Ilyet még sosem éreztem, s meg is lepett, hiszen tudok normálisan aludni, dolgozni, sőt visszajelzések alapján jó irányba változik a személyiségem.

Alkalmanként akad egy-egy fél óra, mikor tudunk beszélgetni kicsit, s van, mikor látványosan zavarba van és nem tud már magával mit kezdeni. Persze, puszi-puszi/ölelés mindig "előfordul"! :)


Tagadhatatlan, hogy számomra egy igazi nagybetűs nő, minden tulajdonságával együtt. Viszont, családos. Férjjel és egy gyerkőccel. Tisztelem ezért, és soha nem próbáltam meg letámadni, nem tettem szexuális utalásokat (amit meg is jegyzett, hogy neki ez mennyire bejön, hiszen mindenki szinte azzal kezdi nála).


Létezhet, hogy életem talán első szerelme, egy olyan nő, aki több okból sem megközelíthető ?!


Köszönöm a válaszokat!


24/F


2018. ápr. 1. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ezt nehéz innen megítélni, de könnyen lehet, hogy szerelmes vagy. Lehet ő is.


De ez nagyon nagy korkülönbség. Nagyon bátornak kell ehhez lennetek. Meg utólag tuti fájni fog. De a szerelem meg ritka. Nem szép elmenni mellette. Nagy bajban vagy :D

2018. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hálás vagyok, hogy szánt egy pár percet a válasz adásra, köszönöm!
2018. ápr. 1. 22:47
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#1-es: “mozdulj rá”

Ha a nő szingli lenne, azt mondanám, igen, mozduljon rá, DE férje van ÉS gyereke.


Kérdező, most őszintén: azt szeretnéd, hogy váljon el a férjétől miattad?

Vagy beérnéd a szeretői státusszal?

Legalább a gyerekre gondolj, kérlek. Nem szeretnél egy lenni azok közül, akik tönkre tettek egy családot, igaz?

Remélem nem, de Te tudod.

2018. ápr. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Egy jól működő házasságot nem lehet tönkretenni! Ami meg el van repedve, az meg csak idő kérdése mikor fog robbani.

Én is nő vagyok, de a gyereknek is jobb példa felnőni egy őszinte kapcsolatban, mint egy kirakatházasságban.

2018. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Mindegyik hozzászólásnak megvan a maga szubjektív véleménye, de úgy gondolom azzal kell egyetértenem, hogy egy meglévő családot szétzilálni nem szokás, akármennyire is rossz. Plusz, ennyi idősen a fejembe nem fordulna meg gyerek nevelés, hiszen akárhogy is nézem, akármilyen komolynak is gondolom magam/komolynak látszom, ennyi idősen még nem ennek van itt az ideje (szerintem).
2018. ápr. 2. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!