Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Sokkal fiatalabb nálam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Sokkal fiatalabb nálam, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy srác,akivel mostanában elég jóban lettünk,és sokat beszélgetünk.

Nagyon kellemes csalódás volt számomra,mert 22 évesen annyira felelősségteljes a gondolkodása,amely a mai fiatalokra nem jellemző.

Szeretek vele beszélgetni,és érzem,hogy kölcsönös a szimpátia,viszont 9 év van köztünk-sajnos a javamra.

Most nincs senkim,de nem tudom,hogy bele merjek-e kezdeni bármibe is vele a fiatal kora miatt.



2017. júl. 13. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy már kislány. El tudod szerintem dönteni magadtól is.
2017. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Jobban jellemzőbb a fiatal lány idősebb pasi felállás, de fordított helyzetre is egyre több példa van.


Ha hasonlóak a céljaitok, akkor egy próbát megérhet, de csak úgy, ha nem jön azzal a srác, hogy még csajozni és bulizni szeretne miközben te már megállapodnál(ez csak egy példa).


A másik lehetőség, hogy úgy vagy vele, hogy lesz ami lesz és hagyod magad az árral sodródni és kialakulnak a dolgok.

2017. júl. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

10 evvel fiatalabb a parom nalam

8 eve egyutt vagyunk

En vagyok a no es az idosebb :-D

2017. júl. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nőket kérdeztél, de talán hasznos lesz ez is. Én most 28 vagyok, az elmúlt években több hosszabb-rövidebb kapcsolatom volt nálam legalább ennyivel idősebb nőkkel (csajokkal?), és most is épp van egy alakulófélben.

A titka a dolognak, hogy ezen a korkérdésen nem szabad sokat rugózni vagy stresszelni rajta. Ez sajnos nem megy mindenkinek, de valójában ha ez megvan, akkor ugyanúgy működik minden mintha egy napon születtetek volna. Felnőtt emberek vagytok mindketten, olyan orbitális, áthidalhatatlan különbségek nem lehetnek, ha az életviteletek alapból kompatibilis, vagy egyenesen azonos.

Szóval először is, döntsd el, mit akarsz. És ha ezt, akkor próbálj meg úgy viszonyulni hozzá, mint ahogy egy 31 éves pasival tennéd az ismerkedés elején. A többi meg majd jön magától. Vagy épp nem jön, de sok mindent nem veszítesz, ha megpróbálod.

2017. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megérteném az aggodalmat, ha nem lennétek közel hasonló szinten. De mivel azon vagytok a leírásod alapján, nem értem, mi a gond. Szóval, vágj bele! De ne a csávóba! :D
2017. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En 32 vagyok, a 26 alatti ferfiakat "kisfiuknak" latom. Marmint a legtöbbet :)

De pl. egy 27-28 evessel semmi gondom nincs, nem erzem a különbseget. Ha neked nem gond a 9 ev különbseg, probald meg, mit veszthetsz? Ha nem müködik ugyis latni fogod.

2017. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!