Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb férfi fiatal nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfi fiatal nő? Mennyire tud egy ilyen kapcsolat működni?

Figyelt kérdés
Most ismerkedem egy tőlem 10évvel idősebb férfival. Nem vagyok apakomplexusos jó a kapcsolatom az apámmal, a szüleim nem váltak el, tehát szerintem nem ezek állhatnak a háttérben. Engem az érdekelne hogy mennyi az esélye annak hogy ebből normális kapcsolat lesz. Meg mielőtt mindenki elkezdené h úgyis csak "azt" akarja, én tudom h nem azt akarja.
2018. jan. 16. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Az életkorodat kellene leírni bakker, mert nem mindegy, hogy:


10 vs 20 (no fuckin way)

14 vs 24 (no way)

18 vs 28 (maybe)

24 vs 34 (it could work

...

2018. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Simán lehet belőle hosszútávú, normál, szeretetre épülő kapcsolat.

10 év az semmi:)

2018. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En itt gyakorin szembesultem eloszor azzal, hogy ez mar emlitesre melto korkulonbsegnek szamit. Nekunk eszunkbe sem jutott.
2018. jan. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2018. jan. 16. 11:17
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Necces, de nem kizárt, hogy működne.

Nálunk bejött.

(13 év korkülönbséggel, 18 voltam amikor összejöttünk)

2018. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Működhet, csak attól függ mit kerestek egymásban.

Nagyon sok cuki tulajdonsága van még egy 20 év körüli lánynak, amit már rég levetkőztek a 30-hoz közeliek.

Illetve te még jó darabig nem fogod rágni a fülét az összeköltözős, gyerek, gyűrű és egyéb finomságokkal, amikkel sok korabeli pasit ki lehet kergetni a világból. Továbbá nem fogod számon kérni megannyi dolog miatt. Ami igazából nem is annyira számít, viszont túlságosan felülértékelik a nők egy bizonyos kor közeledtével, pont az előző trió érdekében. Aztán megette a fene az egészet.

Én hosszú hosszú ideig visszasírtam egy közel ennyivel fiatalabb lányt, aki tényleg engem szeretett és nem azt amit elértem, a terveimet, a múltamat stb. Aztán szerencsére találtam hozzá hasonlót, idősebb kivitelben.

2018. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Az én párom tíznél jóval többel idősebb nálam, köztünk működik.

De!

Régen nagyon propagáltam itt a gyk-n, hogy ez teljesen oké, meg milyen szép meg milyen jó, de a legtöbb ember nem alkalmas ilyen kapcsolatra, mert nem tudnak alkalmazkodni és fejlődni. Nekem ez a megfigyelésem, úgyhogy a saját helyzetem ellenére már kicsit ferde szemmel nézem az ilyen kapcsolatokat.


Akárhányszor írtam fiatal lánykáknak, hogy hogy kell viselkedni ilyen férfival vagy nem válaszoltak, vagy előadták hogy ők még nálam is érettebbek gimiből éppen kipottyanva, és csak ne oktassam ki őket... Sajnos ezeknek a történeteknek sosem tudjuk meg a végét.


Neked folyamatosan fejlődnöd kell, előbb kell felnőtté válnod, mintha egy 22 éves fiúval járnál, neki meg szeretettel és türelemmel kell segítenie az érésedet, nem szabad sürgetnie, kinevetnie, lenéznie olyan dolgokért, amiket ő talán még nálad is később nőtt ki. Ha nem vagytok kellően intelligensek akkor nem fog működni. Nagyon sok áldozat kell, önkritika, és a vesszőparipám a fejlődés! Az élethosszig való tanulás nem feltétlenül a diplomahalmozást jelenti. Ha készek vagytok az extra erőfeszítésre, akkor egy ilyen kapcsolat nagyon gyümölcsöző tud lenni pont a különbségek miatt.


Egy kicsit tényleg az lesz a felállás, hogy ő úgymond "vezet" és tanítgat téged, de te nem érzed szégyennek a tanulást, ugye? Azért arra vigyázz, hogy ne legyél manipulálható, ne hagyd magad veszélybe sodorni, ha ő már nagyon kiélt ne tudjon rávenni erkölcstelenségekre, stb. Ahhoz hogy ez tényleg fejlődés legyen ne pedig idomítás észnél kell lenned.


Amúgy meg én nem érzem a ti esetetekben olyan borzasztónak a korkülönbséget. Gondolj csak egy Dancsó Petire vagy egy Szirmai Gergőre, ők egyáltalán nem bácsik. Ennyi idősen a többség még nagyon fiatalos, nem pedig öltönyös-aktatáskás faarcú úriember.

2018. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2018. jan. 24. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!