Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti kezdeményeztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdeményeztetek már férfinál?

Figyelt kérdés
Ha igen ,hogy sült el? Nem nagy dologra gondolok ,csak szeretnék ráirni az illetőre. Ti csináltatok már hasonlót? Nyomulós lenne? Férfiak ti mit szólnátok?
2018. márc. 11. 17:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%

#9 Teljesen egyetértek veled, szívemből szóltál! :)

21N

2018. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igen. Odamentem hozzá az utcán, felvilágosítást kértem, és nemcsak információt kaptam, hanem el is kísért.

Kb. 3 hónapig voltunk barátok, azalatt kölcsönösen oda-vissza volt programszervezés, kommunikáció kezdeményezése, mire bevallotta, hogy belém esett. És már lassan 9 éve vagyunk együtt.

2018. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%

"Lehet elítélni, de vannak bizonyos nemi szerepek, amiket jó lenne fenntartani."


Lehet, de akkor nem a nőknek kellene 100%-ban eldönteni, hogy mely nemi szerepek maradjanak fenn és melyek ne. A férfiaknak ebbe ugyanannyi beleszólásuk van.

2018. márc. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Olyan értelemben nem, mert ronda vagyok. "Barátkozást" kezdeményeztem, de még azt is volt, hogy félreértették. A férfiakkal vigyázni kell, akkor is kezdeményezésnek értelmeznek egy olyan helyzetet, ahol a nő kedvesen viselkedik, amikor egyáltalán nem az, csak alapvető udvariasság.
2018. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
9# nyugi, egy ideig még a nők fognak szülni.
2018. márc. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

#9: te nem azt hordod, amiben jól érzed magad? Mert neked sincs több beleszólásod abba, hogy egy férfi mit hord, mint neki a te öltözködésedbe.

Egy kis következetesség senkinek sem ártana...

2018. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nálam már kezdeményezett nő, azt hittem álmodom, már csak a szépsége miatt is, és mivel nem a műmájer "nagymacsó" vadászok közé tartozom, nálam ez nem is jelent komolytalanságot.

Komolynak is tűnt, de aztán mint később kiderült, ő vacillált 1 hónapot(amíg mind2-nkkel kavart, persze úgy hogy a ne tudjunk egymásról), és az exét választotta, mert drágább a kocsija, és motorja, és mert "vezető" beosztású(de úgy annyit keres mint én kezdőként...), aki pár hónap múlva újra dobta. Most úgy van a lány, elege van a párkapcsolatokból, csak szexpartnerek kellenek (én is jó vagyok neki arra...), és csak arra vágyik hogy szeresse valaki aki jóképű, normális munkája van, és jó végzettsége (diplomája), és ebből nekem az utolsó kiesik, mert nincs szükségem rá, mert az informatika szakmában már rájöttek, hogy a diploma nem sokat jelent.

Dehát ő tekintélyelvű, és papírfetisiszta (úgy, hogy neki sincs, bár álmodozik róla).

2018. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
66%
Na, nekem meg olyan "nő" nem kéne, aki szerint az egy vállalhatatlan, nemi szerepekkel ellentétes akció, hogy beszélgetni kezd valakivel...
2018. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Legelső barátnőmmel így volt. Egyetemen tartott egy gyakorlatot nekem laborban. Teltek a hetek, egyszer csak mire hazaérek egy délután az albiba, vár egy email. Finoman szólva szerelmet vallott, hogy ő még ilyen tiszta lelku férfival nem találkozott és bocsássak meg neki, nem szabadna ezt tennie, de muszáj volt elmondania. Váltottunk pár emailt, aztán kapcsolat lett belőle, közel 2,5 év. Röviden, tömören írtam le ezt most. 🙂
2018. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálam volt már. Előfordul persze, hogy az embernek nem szimpatikus a másik. Ez nem azért van mert nő és férfi szerepek lennének. Csak épp ahogy én férfiként odamehetek egy nőhöz és koppanhatok, úgy egy nő is odajöhet hozzám és koppanhat. Ilyen volt már. Egyszerűen nem láttam benne semmit. Volt egy kisgyereke is, én pedig bevallottan nem akarok sem most, sem soha. És nem is láttam benne semmit. De értékeltem, hogy bátor volt és merte. Bár nem volt túl direkt, de próbálkozott. Én nem voltam vele egyszer sem bunkó, de mikor csak úgy arra terelődött a téma, említettem, hogy sosem szeretnék gyereket. Nincs azzal gond, ha más akar, természetes dolog, de nekem nem hiányzik az életemből. Valamivel később össze is jött valakivel és szült is neki egyet. Szóval nem is bánom, hogy nem lett semmi.


A párom viszont kezdeményezett nálam és kapcsolat is lett. Csak simán lájkoltam egy fotóját társkeresőn, de semmit se írtam. Erre Ő írt valamit, amiből végülis hosszas emailezés, majd randi és az első randi után párkapcsolat lett. Lassan 2 éve vagyunk együtt.


Bocs, hogy nem nőként írtam, de gondoltam ez is releváns lehet a kérdésed szempontjából. Amúgy magam is kezdeményeztem már nőknél élőben, de az sosem sült el jól.

2018. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!