Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelentenek a férfinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek a férfinál ezek a jelek?

Figyelt kérdés

Ha a közelében vagyok rám kacsint vagy csak rám mosolyog

- ha beszèlgetek vele zavarban van, nem ad bő válaszokat

- általában mindig én beszélek.

- ha írok neki nem olvassa el (nem jelzi)

Azt vettem észre hogy kicsit félénkebb tipus, nem kapkodja el a dolgokat . Hogy tudnám, mivel tudnám kicsit nyitotabbá tenni? Hogy elmondja mégis mit érez irántam? Esetleg húzza az agyam? Tesztel? 23 vagyok ő 35.

Normális valaszokat légyszi!!


2017. febr. 1. 00:50
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

hagyd a francba, nem akar semmit tőled.

én egy ilyen pasival szívtam, hasonló korosztályt, kommunikáció zéró, érzelemkifejezés zéró.

ha akarna vmit, lépne, hidd el.

amit mi sokszor félénkségnek hiszünk, az náluk egyenlő az érdektelenséggel.

2017. febr. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
orok szabaly: ha egy ferfi akar valamit, az lep!
2017. febr. 1. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem egy 35 éves ferfirol lenne szó, azt mondanám, lépj te.

Így viszont, felejtős a dolog.

Nem tini az ember, szerintem semmit nem akar tőled.

2017. febr. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Érdekes, amikor nők válaszolnak meg egy ilyen kérdést...


Igen, lehet, csak zavarban van, és félénk, én is ilyen voltam, vagyok, hasonló korú, elég sok olyan lehetőség lett volna, hogy ismerkedjek, mert megvoltak a "jelek" a lányok részéről, de....kissé béna voltam, és félénk. :(

Ez egy nagy marhaság, ha egy férfi akar valamit, akkor lép.

Mindkét nemnél megvan, hogy vigyáz önmagára, ha nem is félénk, sok oka lehet, ha valaki nem lép.

(lehet, van barátnője?)

2017. febr. 1. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Milyen jelek? Az hogy nem beszel veled, nem valaszol neked, el sem olvassa, amit irsz neki, es csak te beszelsz hozza. Vegulis ezek is jelek valamire... ertem en, hogy felenk lenne a srac, de ha meg az is, legalabb uzenetben kommunikalni veled.
2017. febr. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első kettő azt, hogy nem bőbeszédű, a 3. azt, hogy nincs fent éjjel-nappal. Valószínűleg soha eszébe sem jutott, hogy akarjon valamit tőled.
2017. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es, azért ha van barátnője akkor ne őt kelljen már sajnálni,akkor arra kacsintgasson,meg vigyorogjon. Nehogy már a kis barmot keljen sajnálni!
2017. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lettem lepontozva, saját tapasztalatomból írtam amit írtam! Véleményem szerint lehet egy férfi akármilyen bénácsa, félénk stb. ha nagyon kell neki a nő akkor lép, és megtalálja a módját, hogy férkőzzön a nő közelébe. Volt dolgom félénk fiúval, nagyon határozottal, mindegyik megtalálta a módját, h jelezze. Egy volt, aki úgy csinált mintha bénázna és nem venné a lapot, mikor én jeleztem felé h nyugodtan léphet, azt hittem akkor csak nem mer, utólag kiderült más nő volt a képben, és bár én is tetszettem neki, nem eléggé. Ő engem konkrétan keresett, megölelt néha,de fbn pl mindig én írtam rá, személyesen viszont mindig ő kezdeményezett. Azt hittem csak nemmer közeledni jobban felém, így célozgattam, h nyugodtan megteheti. 3 hónapot vártam, hátha elhív randizni de semmi. Na és utána derült ki h más van a képben és nem kellek eléggé, pedig előtte beadagolta ő milyen félénk... a másik csaj után persze tepert :) Szóval, hiába pontoztok le, az a férfi amelyiknek kell egy nő, az lép!
2017. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!