Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nők! Ti kezdeményeztetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti kezdeményeztetek már férfinál?

Figyelt kérdés
Ha igen ,hogy sült el? Nem nagy dologra gondolok ,csak szeretnék ráirni az illetőre. Ti csináltatok már hasonlót? Nyomulós lenne? Férfiak ti mit szólnátok?
2018. márc. 11. 17:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de én nem vennélek komolyan!
2018. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ezt,hogy érted 1?
2018. márc. 11. 17:29
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálam már kezdeményeztek lányok, persze
2018. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
2018 van, nem 1918...
2018. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%

Kezdeményeznek a nők,és én nem bánom.

A nőket szeretem.

Aki mer,az nyer.:)

2018. márc. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Párszor előfordult, de pont az volt, amit #1 ír, nem vettek komolyan. Mert ez olyan dolog, hogy egy nő a kezdeményezéssel egyből leleplezi magát, miszerint bejön neki a pasi, nincs már benne semmi kihívás. Elvész az ismerkedés varázsa, nekem nemis lett egyikből sem semmi :D Ellenben, ha a férfi kezdeményez, az a világ legtermészetesebb dolga.
2018. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez is csak a bravo nak meg a kozmonak koszonheto!:)

Irj ra! Ha akarsz vele beszelni akkor rairsz!Nem kell nagy ugyet csinalni belole!ha nem egy idiotara irsz ra akk nem lehet gond!

2018. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
66%
#6: hát akkor többet kell csinálni, hadd szokják! :D
2018. márc. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Én soha nem kezdeményeztem pasiknál, maximum szemeztem velük, de se ráírni, se megszólítani nem tettem.

Bennem meg volt az, hogy az első fizikális kezdeményezés az a pasik dolga. Ha arra nincs bátorsága, hogy ezt megtegye, akkor nincs is rá szükségem.


Nálunk párom kezdeményezett. 5 éve boldog és harmonikus kapcsolatban vagyunk.


Az a baj a mai világgal, hogy egyre jobban felborulnak a nemi szerepek, az illemszabályokat már senki se tartja be, nincs udvarlás, csak rohanás. Aztán a kapcsolatok 80%-a pár év után felbomlik. Megéri? Szerintem nem.

Nem érdekel, hogy azt mondják, hogy a 21. században már a csajok is kezdeményezhetnek. És az hol normális, hogy a pasi marad otthon a szülés után és a nő meg visszamegy dolgozni? Abnormális.

A nő maradjon nő, a férfi meg maradjon meg férfi.

Következőleg meg a pasik szoknyát fognak hordani, vagy mi?


Lehet elítélni, de vannak bizonyos nemi szerepek, amiket jó lenne fenntartani.


(27N)

2018. márc. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
23%
#8 Én nem akarok, nekem sem jó érzés kezdeményezni, furán érzem magam. Nőies nő vagyok, azt szeretem, ha a férfiak szednek fel, nem én őket.
2018. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!