Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan rajtam kívül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rajtam kívül, akinek a párja börtönben ül?

Figyelt kérdés
Nem bűnözőtípus, fű miatt csukták le lassan fél éve. Együtt vagyunk, de elviselhetetlen a hiánya..

2018. márc. 10. 19:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
8-as vagyok. Sajnos ez a nézet bele van ivódva a társadalomba. Ú, kábítószerrel való visszaélés miatt guggol.. Mutasson már nekem valaki olyan embert, aki beszívva mészárolta le a családját, vagy balhézik az utcán. Ugye? Ez mind alkesz szokás, az alkoholt kellene illegálissá tenni.
2018. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
18%

Van.

Az enyémet illegális bevándorlásèrt tették hűvösre. Áprilisban szabadul.

2018. márc. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
Alkeszokat is. Attól hogy van más büntény is, a meglevő nem ér kevesebbet. A drog meg drog, akkor is ha relaxációnak hívod. Használót és terjesztőt is sittelném. Alkeszokkal együtt, hogy az igazságérzeted ne bántsa! N33
2018. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"A drog meg drog, akkor is ha relaxációnak hívod. Használót és terjesztőt is sittelném. Alkeszokkal együtt, hogy az igazságérzeted ne bántsa!"


Az megvan, hogy az alkohol is drog?

2018. márc. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A fű illegális???!!!!!

Aztarohaaaadt!!!!!!!

Ezt nem tudtam!!

2018. márc. 11. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
55%

11.

A barátnő azért szökött haza Svájcból a kislányával, mert a férje 10 éve relaxál és ütötte, verte. Úgyhogy hagyjuk ezt a fűvel ártatlan bárányok az emberek, ja, viszont, ha nem jutott hozzá.

2018. márc. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!