Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért röhögtek rajtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögtek rajtam?

Figyelt kérdés

Volt egy lány,akivel a barátságunk tönkrement, mert bele szerettem. Abban maradtunk,hogy nem keressük többé egymást. Néha azért próbálgatta hátha szoba elegyedek vele. Egy idő után abbahagyta. Mondta másoknak, hogy már nem is beszélünk gondoltam bánta.

Erre az történt, hogy a barátjával bejött arra a helyre ahol én is iszogattam,először észre sem vettem, csak úgy sikerült, hogy meghallottam a nevetését odapillantottam és nézett rám utána a párjára és röhögött rajtam. Ez nagyon rosszul esett. Miért kell ezt csinálni? Miért nem tud legalább annyira embernek nézni,illetve megtisztelni hogy nem tesz velem ilyet.?

Miért van ez?


2017. nov. 3. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
menőzött hogy van új fickója,meg ugytett mintha jó kedve lenne
2017. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

1.

Nem biztos, hogy rajtad nevettek. Amikor az ember maga alatt van, hajlamos a legrosszabbat feltételezni másokról.

2.

Lehet, hogy rajtad nevetett, de próbáld elengedni a dolgot. Tudom, sz..r érzés, de sokkal könnyebb lesz az életed, ha neü foglalkozol ezzel.

2017. nov. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen alja lények.
2017. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hàt ha rajtad nevetett is akkor sztem az is lehetséges hogy azért tette hàtha észreveszed és felfigyelsz rà.Vagy pedig azért mert nyilvân a pàrja megkérdezte hogy ki ez a csàvó mivel a kedves pàrja felfigyelt ràd.
2017. nov. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem lenèzèsből tette
2017. nov. 3. 21:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom könnyű mondani, de hidd el le kell tojnod a leányzót, csináljon azt amit akar. De az nem megoldás hogy belefásulsz, szenvedsz miatta.
2017. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert suttyó g_ci. Az ilyenekkel a saját nyelvükön kell "beszélni", tehát oda kell sétálni, és megkérdezni a pitsát, hogy "mi a f_szt röhögsz, b_zdmeg?"

Egyből lehervad a képéről a vigyor, és köpni-nyelni nem tud majd. Ha meg a faszija elkezd óberkedni, azt meg le kell ütni a francba.

2017. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!