Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy rendes komoly párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendes komoly párkapcsolat tudna rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb hibám, hogyha valami baj van akkor elég könnyen kitudok borulni, idegeskedek, dühöngök, néha a végén elsírom magam. Egyedül élek, mert elvesztettem a szüleimet és elég nehezen tudom megszokni az önálló életet néha megőrülök a magánytól. Tudom, hogy férfiként ez kicsit fura, de ezen még nem tudtam változtatni és jól esne, ha tudnék valakit szeretni, változni mellette és tudjuk egymást támogatni, ha neki is vannak hasonló gondjai segítenék neki.
2017. júl. 6. 14:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Lehet segítene. Én amióta szingli lettem minden nap bőgök egy órát a zuhany alatt a magánytól. Napközben mindenkire mosolygok, stb, szóval nem is látják ezt. Én ha mást nem együttérzek veled...
2017. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen tudna segíteni, de ahhoz tényleg egymás támogatása kell.
2017. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Lehet segítene rajtad. Együttérzésem!
2017. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy együtt tudsz velem érezni. Sokan emiatt gyengének néznek, és azt hiszik, hogy pótanyát keresek, pedig csak a páromat keresem, akit szerethetek és jobb irányba változhatok.
2017. júl. 6. 14:58
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

A kapcsolat az nem fogja megoldani a gondokat. Csak te tudod megoldani a gondjaidat. Így csak beleviszed a gondjaidat a kapcsolatba. Lehet hogy egy pár hónapig tünetileg megszünteti a problémát, de amint elmúlik a rózsaszín felhő, utána újból jönnek ezek, csak épp a társadat is belerángatod, és az ő életét is lehúzod.


Nem jó így belemenni egy kapcsolatba.

2017. júl. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, segítene...de ahhoz előbb rendbe kell tenni magadban néhány dolgot...meg kell erősítsd magad lelkileg és érzelmileg stabilabbá válni, mert így nem fogdz tudni normális kapcsolatot kialakítani...te magad leszel a gátja..sok sikert...
2017. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Biztosan segítene, de tapasztalataim szerint ilyen állapotban a legnehezebb összehozni egy kapcsolatot. A nők nagyon megérzik ezt.
2017. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem a szüleid miatt! Segítene, de meg kell fordítanod a dolgot! Ha keserű vagy, és süt rólad a magány, akkor nehezen fogsz párt találni. Előbb egyedül is boldognak kell lenned (valamennyire), és ha az látszódik rajtad, hogy nem görcsösen akarsz egy társat, akkor rögtön fogsz is találni. Ekkor már kölcsönösen lehet, és kell is segíteni egymást. És kis időn belül jobban is fogod magad érezni. Sok sikert!
2017. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Segítene, de ne kapaszkodás legyen a másikba és ne azért, mert egyedül annyira rossz neked, hogy már ki sem bírod (a mindegy hogy ki csak legyen társfüggőség).
2017. júl. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem hiszem, hogy egy kapcsolatban kell a megoldást keresni... A magányon segít, de az idegességen, dühöngésen? Miért segítene ezen? A kapcsolat egy csomó problémát hoz magával (igen, minden kapcsolatban vannak problémák, amiket egyedül elkerülhetsz), és ezeket kezelni kell. Az idegeskedés, dühöngés tökéletesen rossz módszer erre, akkor is, ha egyedül vagy, de egy kapcsolaton belül hatványozottan.


A kapcsolat nem egy varázslat, ami megoldja minden gondodat. A házasság főleg nem, és egy gyerek meg végképp nem. Ezek olyan dolgok, amik komoly problémákat eredményeznek, de ha jól csinálod, akkor még sokkal több örömöt, boldogságot és élményt.

2017. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!