Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy rendes komoly párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rendes komoly párkapcsolat tudna rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb hibám, hogyha valami baj van akkor elég könnyen kitudok borulni, idegeskedek, dühöngök, néha a végén elsírom magam. Egyedül élek, mert elvesztettem a szüleimet és elég nehezen tudom megszokni az önálló életet néha megőrülök a magánytól. Tudom, hogy férfiként ez kicsit fura, de ezen még nem tudtam változtatni és jól esne, ha tudnék valakit szeretni, változni mellette és tudjuk egymást támogatni, ha neki is vannak hasonló gondjai segítenék neki.
2017. júl. 6. 14:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontozni, de ez így van, attól hogy valakinek van egy párja attól nem fognak megoldódni az egyéni problémái az emberkénknek. Lehet fog javulni az életképe, de az ilyen dumák, hogy "nekem a másik ember az életem értelme" típusú embereknek sosem lesz egy feltétel nélküli boldog párkapcsolatuk. Mert ez nem egészséges egész egyszerűen, hogy valaki elmenekül saját magából egy másik emberbe.


Ez kb olyan mint amikor valaki úgy rak rendet a szobájában, hogy minden szemetet a szekrénybe rejt el, attól még ugyanúgy bűzleni fog a dolog. Lehet hogy szebb, meg csinosabb a kép, de bűzleni fog belül.

2017. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De akkor, hogy legyek boldogabb egyedül, hogy tegyem magam rendbe? Rengeteg időt töltöttem művelődésre, önfejlesztésre és nem azt mondom, hogy állandóan szomorú vagyok csak néha rámtör és, ha történik valami apróság elromik vagy eltörik valami bepánikolok és néha öngyilkossági gondolatok is rámtörnek. Persze lehet jönni a pszichologusokkal is, de egyrészt piszok drágák másrészt az se biztos, hogy elősegítené a változást.
2017. júl. 6. 15:50
 13/17 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok magam is. Egyelőre engedd el a csajozást, nem old meg semmit. Meditálj magadon. Fontos, hogy szeressünk valakit, persze. Azt javaslom, hogy magaddal kezdd, kicsit "melós", de pár hónap magadon gondolkodás után már nem lesz ezzel problémád és magányosan is jól fogod érezni magad, mindezt olyannyira, hogy jön egy érzés, hogy valakivel ezt már megosztanád annyira jó. Na akkor térj vissza erre a témára. Addig ez lehet a másik félnek riasztó és érezheti úgy, hogy megfojtod. Kár lenne egy ilyen stikli miatt elveszíteni egy olyan leányzót aki minden szempontból jó partnered lenne. Dolgozz pár hónapot magadon, meglásd megéri az erőfeszítést.

30/f

2017. júl. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Szergej55 ***** válasza:
Röviden: NEM.
2017. júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem segítene. Tavaly meghalt anyukám (nekem csak ő volt), és rám jött, hogy férj kell azonnal. Pótolni akartam Anyut. De soha senki nem fog velem olyan mértékben törődni, mint ő. A szülői szeretet örökké tart. Nem lehet olyan illékony dologgal pótolni, mint egy párkapcsolat.
2017. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Magadon dolgozz előbb .Volt mikor én is ugy kiborultam hogy a párom is megérezte és olyannyira raragasztottam hogy a kedve is elmegy hogy megöleljen .Sajnálom de ez a keserű igazsság .Meditálj és tedd rendbe magadat keress elfoglaltsagokat amik örömet szereznek .:)
2017. szept. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kedve is elment *
2017. szept. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!