Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gúnyolódik rajtam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gúnyolódik rajtam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jó barátságban voltunk de én belezúgtam amit el is mondtam neki. Nem lett belőle semmi. Aztán megkértem hogy ne keressük egymást többé.

A közös barátaink közül párnak elmesélte állítólag sajnálta hogy így alakult.

Egy ideje sűrűn összefutunk és mindig mosolyog nagyon és elnyújtott szia-val köszön de én a gesztusaibol mintha azt látnám hogy gúnyolódik csak.


Multkoriban az új barátjával direkt kézen fogva sétált el előttem... Azt mondta a többieknek hogy kerülni fog de mindig úgy alakítja,hogy egymásba fussunk

A srác már azóta nincs neki meg.

Paranoiás vagyok vagy tényleg gúnyolódni próbál csak nem pedig kedves?

Szerintetek?


2017. szept. 17. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, élvezi, hogy húzza az agyad.
2017. szept. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly, valószínű sérti az egóját, hogy aztmondtad ne keressétek egymást többé, ezért csinálja
2017. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nem sokba néz engem
2017. szept. 17. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen riherongyok miatt nyílik ki sok férfi zsebében a bicska, de ha megmondod nekik a véleményed, akkor még ők vannak megsértődve. Ha lehet, akkor próbáld kerülni ezt a csajt, nem ér annyit az egész, hogy miatta mérgezd a lelked. Nyilván nem tetszett neki, hogy nem tarthat téged a kiskutyájának, aki ugyan férfiként nem kell neki, de lábtörlőnek és lelki szemetesnek még mindig jó, ezért ilyesmikkel akar bosszút állni. Elég kicsinyes dolog a részéről, de sajnos vannak ilyen nyomik, akiktől csak ennyire futja. Légy büszke arra, hogy bátran el merted neki mondani az érzéseidet, és örülj, hogy nem ő lett a barátnőd, ezek szerint nagyon nem tud emberként viselkedni.
2017. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj és csajozz hidd el ez észhez tériti majd .Nem ő a világközepe hanem van más nő is az életedben aki fontossabb mint ő .
2017. szept. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!