Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gúnyolódik rajtam...

Miért gúnyolódik rajtam édesanyám?

Figyelt kérdés

Saját vállalkozást indítottam egy éve. Nagyon sokat dolgozok benne, napi 10 órát, hétvége nélkül. Édesanyám nem támogatott benne és azóta is mindent elkövet hogy befejezzem és hogy szerezzek egy "normális munkát".


Nem tudja hogy mennyi pénzt keresek vele, nem osztom meg vele a pénzügyeimet.


Heti több alkalommal, mostanában egyre gyakrabban hangzanak el tőle a következők:


- "Ha annyira milliomos vállalkozó lennél, akkor vennél nekem [...]" (A családi kasszába adok bele. Sosem mondtam neki olyat hogy milliókat keresnék.)

- "Nem keresel te semmit, hazugság az egész! A vállalkozók nem olyan emberek, mint te!"

- "Belebuksz, pancser vagy. Egy igazi vesztes, mindenki rajtad röhög!"


Annyi profitot nem tudok kivenni belőle havi szinten hogy külön tudjak költözni, mert inkább visszaforgatom a pénzt árura. Tudom hogy az elköltözés lenne a megoldás, de a hivatalos képzettségem alapján nem lenne több a jövedelmem mint most. Ezzel kapcsolatban nincs szükségem tanácsra, arra lennék kíváncsi hogy miért ilyen velem édesanyám.


Mindenem meglenne most az életben amire vágyok, de ez annyira ráveti az árnyékot a mindennapjaimra.


2015. jún. 28. 21:21
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
azt nem tudhatom hogy miért, de próbáld meg megbeszélni vele, szerintem ez az egyetlen megoldás
2015. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
22%
"a hivatalos képzettségem alapján nem lenne több a jövedelmem mint most." ?????
2015. jún. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Egy albérletre sem futná? Akkor tényleg nem valami sikeres vállalkozás.
2015. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
24%
Miért nem döglik meg az ilyen anya őszintén?
2015. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Gondolom valami olyasmi bizniszed lehet, hogy külföldről behozol egy kocsit, beregisztrálod és drágábban eladod, és abból megint egy másikat...

Tényleg nem lehet annyira nyereséges, hogyha nem tudsz albérletbe költözni.

És milyen végzettséged van?

2015. jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
85%
Egy anyának támagatni kellene a gyerekét nem pedig gúnyolni :\
2015. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Sabdoka88 válasza:
77%
Mivel nem ismerlek TITEKET igy nehéz megmondani hogy miért csinálja ezt....-->lehet hogy féltésből, de (sajnos) lehet hogy feltekenységből..én kerekperec megkérdezném! .
2015. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
43%

Irigyel, de komolyan.

Vagy félti a pénzt és azt várta higy vmi nagyon sokat kereső állásod legyen és eltartsd. :/

Sok.sikert!!

2015. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Azt megkérdezted már tőle, hogy szerinte mi a normális munka és a tiédet vajon miért nem tartja annak? Lehet, hogy nem lát bele, mögé. És miért nem osztod meg vele a pénzügyeidet?
2015. jún. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%
2015. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!