Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik meg valahol a vilagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jolhangzik kérdése:

Letezik meg valahol a vilagon normalis no?

Figyelt kérdés
Allitolag a ferfiak a szemetek igy meg ugy, de en megse botlottam bele egyetlen normalis lanyba sem, pedig van egy par no a vilagon 😒

#egeszbol
2018. febr. 2. 20:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm a lepontozást. Érdekes, hogy kora reggel még 100%-os volt :D
2018. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagy férfi vagy, akkor tudnod kell, hogy egy pár egészséges szexuális élete nem csak abból áll, hogy gyertyafényben összebújva lassan szeretkeznek. :D Én NŐ vagyok, de igen, igénylem olykor azt is, hogy a párom jól megdugjon. A dugás csak a férfiaknak lehet jó? Amikor azt hitted, hímsoviniszta mindenki, aztán kiderül, hogy te vagy az... :D
2018. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#21: Milyen következtetést vonsz le abból, hogy kora reggel még 100% volt a válaszod?
2018. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
56%

Jól mondod, nem CSAK abból áll, mint ahogy nem is CSAK dugásból. Miért egyből arra kell gondolni? Egy normális nőt nem dugnak. Amire ti gondoltok az az, hogy van párja akivel van szexuális élete (aminek része lehet a dugás).

Nem mondtam hogy nagy férfi vagyok, de nem tárgyiasítom a nőket.

Sírhat itt a szátok hogy nincs senkitek, miközben a normális nő fogalma kimerül nálatok a dugásban.

2018. febr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#20: te olyan együgyű vagy, hogy az borzalmas. Pontosan, ahogy a 76% mondja, a nőknek nem csak maszatolásra és érzelmes szeretkezésre van szükségük, hanem olykor kemény dugásra. Ha te ezt csak párkapcsolaton kívüli, érzelemmentes nemi közösülésre tudod értelmezni, akkor sose legyen barátnőd!
2018. febr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
#25 szövegértelmezés egyes.
2018. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
A jókívánságot kösz, sajnos elkéstél vele.
2018. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
#24: Te azon pattogsz, hogy normális nőt nem CSAK dugnak, hanem szeretkeznek is vele, mivel a normális nő párkapcsolatban dug. Ez oké is, de az alap szóváltás abból indult ki, hogy írta egy válaszoló, hogy normális nő nem hagyja, hogy dugják. Ez pedig nem igaz, mert igenis hagyják - párkapcsolatban. Senki nem írta, hogy egy nő attól normális, hogy félidegenekkel dugatja magát, úgyhogy nyomathatod itt ezt az álfeminista szöveget, attól még a semmin parádézol. :D
2018. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!