Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Letezik meg valahol a vilagon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jolhangzik kérdése:

Letezik meg valahol a vilagon normalis no?

Figyelt kérdés
Allitolag a ferfiak a szemetek igy meg ugy, de en megse botlottam bele egyetlen normalis lanyba sem, pedig van egy par no a vilagon 😒

#egeszbol
2018. febr. 2. 20:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

#10, Milyen közegben élsz? Nincsen egyetlen épkézláb férfi, aki ne csak szexet várna? Egyetem vagy munkahely, esetleg érdeklődési kör?

Oké, hogy vannak, akiknek csak erre van igénye, meg rettenetesen sötét emberek is, de azért mégis csak sok normális is van.

Esetleg keveset érintkezel eleve emberekkel?

2018. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Keveset is érintkezem... Meg konkrétan a futás a hobbim, ami magányos sport, itthon súlyzózom mellé, egyetemen alig van fiú a szakon (talán 8-10), ráadásul kis egyetemről beszélünk (mi 100-an kezdtünk egy évfolyamon) és mellé végzős is vagyok, alig járok már be, bulik meg szinte sosem voltak. Egy sráccal alakult valami még tavaly, ő nem akart velem kezdeni, mert akkoriban szakított a barátnőjével. Előtte gólyatáborban meg csak szexszel próbálkozott egy srác. A másik két fiú, akivel jóban vagyok, olyan, hogy egyiküknek van menyasszonya 3 éve, a másik meg velem nagyon rendes, meg a baráti körben a többi lánnyal, de tudjuk róla, hogy az "élni akarok" fázisában van, ezért is szakított a barátnőjével nem olyan rég. A Tinder és társai meg... Nos ott azok vannak, akiket említettem. Máshova meg nem nagyon járok, szeretek alkotni, barkácsolni, itthon vacakolni, szóval a hobbijaim nem egészen alkalmasak ismerkedésre.


Most a kövi szakban reménykedek, ott elvileg több a fiú... :D Meg a vakszerencsében.:D

2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

#12, a következő reinkarnációdban is lehet reménykedni :D

A vakszerencse bejöhet, feltéve ha megadod az esélyt rá. A szobádba nem fog bekopogni. :D

Érdemes lehet kimozdulni a komfortzónádból.

Ha jól vettem le, akkor pedáns kis, betáblázott életed, napirendet van szabályokkal és szokásokkal. Ez jó, de ezeket a kereteket tágíthatod, arrébb tolhatod.

A társkereső szerintem is a soha kategória.

Szóval legyél nyitottabb egy kicsit tágabb "világban".

2018. febr. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Azon vagyok, csak most összejöttek a feladatok ahhoz, hogy ezen pörögjek túlsásogan...:) Majd alakul, nem vagyok zárkózott annyira, amennyire tűnik.:D
2018. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

#14 kívámom neked! Pörögni egyébként sem kell, csak nyitottnak lenni.

Mondjuk én férfi vagyok, de félénk, kevésbé kezdeményező fajta, nem csajozós, és csak annyi kellett, hogy leülni valaki mellé, legyen az egyetem, buli vagy edzés. Aztán beszélgetni. Szóval nem direkt társat keresni elindulni, hanem csak nyitottan élni az életet, ismerkedni, kommunikálni, érdeklődni.

Sok sikert! :)

2018. febr. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Köszönöm!:))
2018. febr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező! Mit jelent neked a normális nő? :)

Írd le kérlek pár mondatban.

2018. febr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én is kíváncsi lennék, hogy szerinted, melyek a "normális nő" kritériumai.
2018. febr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
43%
Mert normális nőnek nincs barátja, aki épp dugja, ugye? Sült halak...😊
2018. febr. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok a magas szintű szexuális kultúrátokhoz, véglények. Ha nektek a két fél közti szex kimerül abban, hogy a nőt dugják, egészségetekre, lelki nyomorékok.

Férfi vagyok, férfiaktól privátok STOP.

Nem egy normális nő van aki ilyen olyan okból nem akar kapcsolatot. Ha ti csak a farkatok után mentek, normális nőtők úgy se lesz soha.

2018. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!