Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez biztosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez biztosan rosszat jelent?

Figyelt kérdés

A barátommal mostanában többet veszekedtünk , vitatkoztunk és részben miatta, részben miattam.

Azt beszéltük meg, hogy találkozunk és megbeszéljük a dolgokat.

Viszont egy hét múlva találkoznánk csak.

Én is mondtam neki, hogy addig gondolkodok, szerintem ő is várni akar a találkozással.


Ugye ez nem feltétlenül rossz, ha konkrétan tudjuk hogy mikor akarunk találkozni?

Szóval, nem arról van szó, hogy majd valamikor...hanem meg van beszélve..


Ez biztos arra utal, hogy más lány kell neki?


Vagy lehet tényleg csak egy kis időre van szükség?


2018. jan. 14. 23:22
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta, ő is meg szeretné velem beszélni....

Korábban, a kapcsolatunk legelején már volt egy "beszélgetős" eset..csak akkor más okból kifolyólag..és akkor tényleg sikerült is megbeszélni.


Én bízom benne, csak ezen az oldalon is mindenki mindent ír...

Ugyanakkor meg, talán jót is tesz a kapcsolatnak ha kis ideig gondolkodnak a felek,nem?

2018. jan. 14. 23:24
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, hogy rosszat jelent- e... viszont azt gondolom, hogy egy kis szünet valóban segíthet, ha utána meg őszintén álltok hozzá a problémákhoz.
2018. jan. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Először arra is gondoltam, mi van ha ettől még jobban kihűlnek az érzelmek.

Bevallotta hogy a szenvedély mostanában csökkent nála és mondta hogy én is sok mindennel az agyára mentem (ebben igaza van...nem kellett volna)

Az ő hibája is, meg az enyém is.


Rákérdeztem nála, hogy ő ezt teljes kommunikációs szünetnek érti-e, azt mondta írhatok nyugodtan neki...ma beszélgettem is nagyon kicsit vele...

De szerintem célravezetőbb lesz, ha nem írok neki egy darabig..és van egy olyan érzésem, hogy ő is ezt tartja jobbnak.

Éppen elbeszélgetünk, de attól még szerintem a problémák nem biztos hogy megoldódnak, hogy írunk egymásnak.


Azt hiszem esetleg jobb is lesz ettől a kis szünettől.

A beszélgetéséből viszont éreztem, hogy nem azért csinálja mert más valaki kell neki...amennyire ismerem, az a fajta akinek jót tesz ha békén hagyják 1-2 napig mikor gondolkodik..és utána jobban meg tudja oldani a problémát.


A kapcsolatunk elején egyszer volt már hasonló, csak akkor egészen más okból, és akkor meg is oldódott.

2018. jan. 15. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlkombinálod... találkoztok, megbeszélitek, kész.
2018. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szünet=szakítás.
2018. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De, ha szakítani akar, akkor miért ír?

Miért válaszol ha esetleg írok?

Illetve, miért olyan dolgokról is, amikre amúgy rá se kérdeztem?

Én csak a szünettel kapcsolatban írtam neki, volt amire válaszolt, de írt olyasmit is, amire rá sem kérdeztem..például hogy rólam álmodott, meg, hogy mit csinált tegnap...meg ilyesmik.

Meg, korábban jött szóba egy bizonyos dolog és ehhez kapcsolódóan keresett nekem linket az interneten....


Furcsa, hogy a szakításnak ezt a módját választaná.

Persze van aki a szünettel csak időt akar nyerni....de szerintem akkor nem lenne értelme írogasson.

2018. jan. 15. 12:52
 7/9 A kérdező kommentje:

Bár így, hogy eleve megbeszéltük hogy mikor találkozunk és beszéljük meg ténylegesen...így meg nem hiszem hogy az időt akarná húzni azzal, hogy ír.


Vagy lehet, hogy ez valami jel, hogy nem akar szakítani, csak elbizonytalanították a problémák?

2018. jan. 15. 12:54
 8/9 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy a "szünet" szó így konkrétan nem lett kimondva, mégcsak azt sem mondta hogy ne keressem.

Annyiban állapodtunk meg, hogy nem találkozunk a héten, csak a jövő héten- ahogy eredetileg is terveztük- és majd személyesen megbeszéljük...


Biztos igazatok van, hogy túlkombinálom, csak..bizonytalan voltam, meg nem nehéz kombinálni ha szeretem az illetőt.

2018. jan. 15. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:

>Ez biztos arra utal, hogy más lány kell neki?



Ne legyél már ennyire végtelenül ostoba... Ettól a kombinálástól teljesen leépülök.

Pontosan ez az, amiért "mostanában többet veszekedtek". Lefogadom, hogy nem kommunikáltok rendesen, nem beszéltek a kapcsolatról, a problémákról, azok megoldásáról, hanem ugyanígy csinálod a mindennapokban is: mögöttes jelentéseket, rejtett tartalmakat képzelsz minden mögé és azok alapján ítélsz.


Meg kell tanulnod egyszerűen, egyértelműen, hatékonyan kommunikálnod.


Első lecke: a párod az mondja: "Egy hét múlva találkozunk."

Mit jelent ez?

Annyit, hogy egy hét múlva találkoztok. Ennél semmivel sem többet és ennél semmivel sem kevesebbet. Pontosabban, elképzelhető, hogy vannak mögöttes jelentések, de egyszerűen nem engedhetitek meg magatoknak a kockázatát a félreértésnek. Ezért nem szabad kombinálni.

2018. jan. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!