Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem voltam szerelmes 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem voltam szerelmes 3 éve, az mennyire komoly, mennyire jelent valami rosszat későbbre? (23 éves vagyok)

Figyelt kérdés

És most nem fa sz-összeméregetést akarok, hogy "fú, én meg 5 éve, te még sehol nem vagy", hanem csak önmagában kérdezem a dolgot, normálisan légyszi.


Tizenévesen 20 éves koromig bezárólag kb ötször voltam szerelmes (ebben még gyerekszerelem is volt) és az utolsó volt a legcsúnyább végű, de úgy általában is viszonzatlanok maradtak azok. Fél évet hagytam ki akkor utána mindenestől, de azóta ismerkedek és szexelek viszonylag rendszeresen. Az utóbbi mondjuk két évben több emberrel ismerkedtem és több szexpartnerem volt, mint életem első 20 évében összesen. Mégsem ismertem meg olyan embert, aki mélyen megfogott volna.


Attól félek hogy végleg elba szódtam és már nem is fogok úgy érezni soha, mint korábban. Van esély? Aki már átesett ilyenen, tőlem tapasztaltabbak, sokéves kihagyók (szerelemben, de szexben nem) érdekelnek, stb.


2017. jún. 27. 11:59
 1/2 anonim válasza:
Hat eleg ciki mar javaba benne vagy a korban sajna :/
2017. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmit nem jelent, Kérdező. Én utoljára több mint 10 éve voltam szerelmes (azóta se teljesedett be), ennélfogva a többi lányt semmibe se néztem.

Van élet szerelem nélkül is, ráadásul boldog. Én mái napig boldog tudok lenni úgy,hogy jó messze elkerülöm a nőket, mert csak a nyűg van velük.

2017. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!