Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megírtam neki, hogy "hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam neki, hogy "hiányzik a szemed" sms-ezért kozben, es egy ";) "-t irt vissza, igaz elég hamar. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
En vagyok a lány, 2 hónapja abbahagytam a kommunikációt, mert összevesztünk eléggé es elegem lett. Ő irt párat, de en nem válaszoltam. Most en írtam neki ujra, es válaszol, de nem olyan nagy hévvel, szerintetek mar nem erdeklem, csak nem akar bunkó lenni?
2017. nov. 4. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2017. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, jót röhögött rajtad. Bármennyire is romantikus akartál lenni, ez nem jött ki jól, írhattál volna valami értelmesebb dolgot is.
2017. nov. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap kuss után beírod ezt?XD hát ezen énis csak röhögni tudnék. és lány vagyok. legalább valami értelmeset írtál volna, amire lehet reagálni. ő tepert utánad egy ideig te meg le sem ..., most akkor mit vársz, írsz két szót és a lábaid elé omlik?:D

istenem lehet tényleg annyi idióta p van ahogy itt a gyakoris síró kisfiúk írják. :D

2017. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igaz :D köszi.
2017. nov. 4. 13:04
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem rogton írtam ezt, hanem párat előtte irtunk egymásnak azért. De o most mindenre válaszolt kedvesen es viccesen es ;) jelekkel de nem vitte túlzásba.
2017. nov. 4. 13:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, már elküldte az egyik szemét a postán (ezt jelöli a smiley), hogy láthasd minden nap :)
2017. nov. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A veszekedésrol mindketten tehetünk, főleg ő, csak en voltam, aki eltűnt egy időre.
2017. nov. 4. 13:07
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyosat írtál. Mivel ennyivel reagált..hát 2 esélyes. Tetszik neki, amit írtál, de nem viszonozza...egyelőre?!
2017. nov. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ez két felnőtt között történt üzenetváltás?
2017. nov. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, hány évesek vagytok? 2 hónapig semmi, aztán jön egy ilyen duma. Ez a szmájli tőle meg lefedi azt, hogy nem akar megbántani, de jó nagy hülyét csináltál magadból és valamit reagál legalább.
2017. nov. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!