Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik még mindig?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik még mindig? Már kezdek belefáradni .

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem 1 és fél hónapja 2 és fél évig voltunk együtt az elején nagyon rosszul éltem meg nem ettem nem volt semmihez kedvem aztán jobban lettem,viszont tegnap rám jött egy érzés azt hittem már túl vagyok rajta meg minden aztán valamiért olyan szarul éreztem magam mint ha újra szakított voltam velem ez miért van ? és tegnaptól szarul vagyok csak rá gondolok,és megint ezek a depis napok mint az elején nem értem .
2017. okt. 11. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok. pont most jött rám reggel ez a "még mindig nagyon hiányzik" érzés, pedig azt hittem hogy már túl vagyok rajta :( és hiába kerestem, nem reagált
2017. okt. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én inkább nem keresném mert csak rosszabb lesz szívem szerint én is rá írnék de ha akarna valami már rég írt volna .
2017. okt. 11. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor van baj amikor mindkét fél ezt hiszi egyszerre... :D
2017. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Irigylésre méltóak az ilyen lányok,akikért még sokáig epekednek.

Végülis miért szakitottatok?Ki volt a hibás?

2017. okt. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

3: vele szakítottak, nem ők. Szerintem se keresse, amíg el nem múlnak az ilyen jellegű érzelmei.


Kérdező, 2 és fél év után másfél hónap az még nagyon közeli. Jó, hogy már jobban. Természetes, hogy még lesznek hullámvölgyeid. De egyre ritkábban, egyre kevesebb. Sírd ki magad, aztán foglalkozz mással.

2017. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez egy folyamat! Majd jól fogod magad érezni.

Próbálj találni magadnak vmilyen hobbit.

És tessék enni rendesen.

2017. okt. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 3 évig sírtam exem után, minden napi szinten úgy hiányzott és magamat okoltam végig mindenért.

Valahol persze jogos is volt, hiszen sok sok hibám volt, de szerintem tőlem voltak szarabb alakok is.

Önbizalom hiányos vagyok, ezért sosem volt értelmesen barátnőm. De én sem vagyok az a társasági ember.

Az a lány is az első barátnőm volt.

Egy évig voltunk együtt.

De végre helyre rázódtam. Nem ért ő annyit. De kitudja, talán egyszer rám talál az igazi szerelem, ha van még esélyem egyáltalán.

2017. okt. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az érzés hiànyzik. Az ölelése a hangja az illata egyszóval minden.Ez természetes én egy hatalmas ürességet éreztem és inkàbb begubóztam nem vàgytam sehova sem nagyon szar érzês volt ez tartott kb 1êvig .Aztàn szépen lassan helyre ràzodtam nem jàrt nap 24-ben a fejemben nem érdekelt hogy merre jàr és kivel bujik àgyba .Kitartást .
2017. okt. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!