Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megírtam neki, hogy "hiányzik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megírtam neki, hogy "hiányzik a szemed" sms-ezért kozben, es egy ";) "-t irt vissza, igaz elég hamar. Ez rosszat jelent?

Figyelt kérdés
En vagyok a lány, 2 hónapja abbahagytam a kommunikációt, mert összevesztünk eléggé es elegem lett. Ő irt párat, de en nem válaszoltam. Most en írtam neki ujra, es válaszol, de nem olyan nagy hévvel, szerintetek mar nem erdeklem, csak nem akar bunkó lenni?
2017. nov. 4. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát, ez a "hiányzik a szemed" úgy hangzik, mint egy szemkivájós pszichopata sorozatgyilkos üzenete :D Lehet, azért kacsintott, hogy csak az egyik szemét vájjad ki, ha minden kötél szakad :D
2017. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet érteni mire gondolsz, bár inkább a tekintetére, mint a szemére..

Erre tényleg nehezen lehet valami értelmeset reagálni, ne csodálkozz,hogy Ő sem tudott vele mit kezdeni.De persze van így az ember ha valami kedveset szeretne írni és mégsem jön össze.

Ha döcögős a beszélgetés egy hosszabb szünet után vélhetőleg azt jelzi,hogy Ő nem akarja újrakezdeni, de megbántani se akar.

Ne erőltesd, várd ki, hátha ír. Ha mégsem teszi az legyen jelzésértékű számodra.

2017. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!