Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rosszat csináltam ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszat csináltam ezzel?

Figyelt kérdés
Szakított a barátnőm lassan 2 hónapja viszont nem tudtam meg a szakítás konkrét okát amit hagytam is ami volt az volt de viszont ma valamiért újra ideges lettem és el kezdett hiányozni és rá írtam azzal hogy nagyon csalódtam benne szerintetek most hülyeséget csináltam ? meg akarom tudni miért hagyott el mindennek van oka szerintem ennyit érdemlek hogy nyugodt szível tudjam el engedni .
2017. okt. 12. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem max indirekten kellett volna de nem tudom a helyzetet
2017. okt. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
el akarom neki mondani mindent ami ki jön belőlem hogy ne csak én érezem magam szarul
2017. okt. 12. 23:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem mondta el jogos hogy érdekel kivéve ha csinàltàl valami sértőt
2017. okt. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Attól neked jobb lesz, ha ő rosszul érzi magát? Írd le minden gondolatodat. Az tényleg segít. De ne küldd el neki. Csak írj ki magadból mindent. Aztán semmisítsd meg a papírt. Égesd el, vagy tépd apró darabokra, és szórd a folyóba, vagy hadd vigye a szél, vagy húzd le a vécén. A lényeg, hogy szimbolikusan semmisítsd meg a dühödet. És ténylegesen is engedd el a haragodat. Csak mérgezed magadat vele.
2017. okt. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
figyelj ő engedte el a kezem 2 szor is:) de tudjátok mit ? legyen boldog remélem majd más meg adja neki azt amit én nem tudtam:) de egyet tudjon soha senki nem fogja őt úgy szeretni mint ahogy én szeretem és majd mikor egyszer jól kihasználják gondoljon rá vissza hogy volt az életébe valaki aki mindennél jobban szerette:)
2017. okt. 13. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:

#5

Honnan tudod, hogy más nem fogja úgy szeretni, ahogy te?

2017. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem ismersz így nem tudhatod de hidd el tudom:)
2017. okt. 13. 00:42
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Te se ismersz másokat, hogy ilyet kijelents.

2017. okt. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
4 éves kapcsolat után hidd el tudom mit beszélek más 4 év alatt meg bolondult volna .
2017. okt. 13. 01:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A korrekt lezárás nem kiváltság hanem alap dolog. Sosem fogsz tudni túllépni, ha nem tudod a szakítás okát. Tartozik neked egy beszélgetéssel. Én a helyedben ráírnék, hogy nem békülni akarsz, csak szeretnéd lezárni és vannak benned még elvarratlan dolgok amiket el akarsz neki mondani. Tartozik neked ennyivel. Az hogy kiírod magadból csak félmegoldás mert nagyobb az esély, hogy nem válaszol rá. A személyes beszélgetés jobb lenne. És hangsúlyozd, hogy nem pitizni akarsz, de tartozik neked annyival, hogy megbeszéljétek miért lett vége.
2017. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!