Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki több éve egyedül van, annak szinte biztosan megvan az oka a személyiségében?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bármilyen olyan rossz tulajdonságra, ami egy párkapcsolat kialakításában problémát jelenthet.
2017. dec. 16. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Nem feltétlenül rossz tulajdonság, inkább a szükséges tulajdonságok hiánya.
2017. dec. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Igen. Pl gátlásosság, zárkózottság, nagy arc hiánya is lehet, legalább is férfiaknál.

A nőket ezek a "rossz" tulajdonságok sem mentik meg attól, hogy megtalálja őket egy(vagy több) férfi :)

2017. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Igen. De ez inkább az önbecsülés hiánya és az emiatt létrejövő feszültség. Pl a féltékenység. Stb.

Vagy épp nem mer megnyílni.

2017. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül. Lehet egyszerűen a lehetőség hiánya is. Aki pl. minden idejét a munkájával tölti, annak nyilván van személyiségbeli oka, de nem feltétlenül a klasszikus értelemben vett rossz tulajdonság.
2017. dec. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyéni döntés.

Soha többé nem engedek magam mellé senkit, nem nyílók meg.

Élvezem az emberek társaságát, de a bizalmi dölést már nem tudnám, ezért ha érezni kezdek lelépek.

2017. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet. Én pl. 0-24 a munkám rabja vagyok, három szabadnapom van havonta. Mondanom sem kell, hogy esélyem sincs megismerni valakit. Utasítottak is el a munkám miatt. Aztán nehezen is nyílok meg idegen embereknek, nem bízom senkiben sem. Aztán elég önbizalmam sincs a dologhoz. Igazából el sem tudom képzelni azt, hogy szerelmes legyek valakibe és az a valaki viszonozza is.
2017. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. Betegség, személyiségi jellemhiba, csalódások, gyász-, erőszak átélése, illetve annak fel nem dolgozása, alapból remeteéletmód vállalása (vagy ezzé válás idővel). Szóval sok magyarázat van rá.
2017. dec. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem.Három évig voltam egyedül.

Az oka egy kapcsolat vége volt ami nagyon megviselt, a másik oka a gyerekeim, nagyon megnéztem kit engedek a közelükbe.

Semmiféle személyiségbeli problémám sincs.Egyszerűen olyanok voltak a körülmények.

2017. dec. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyeni dontes reszben. A depressziom es en elegen vagyunk ketten. Nem tudnek egy harmadikkal is foglalkozni. A depressziom szeret engem. En meg huseges tipus vagyok. Lassan 3 eve elunk edeskettesben. Jo ez igy.
2017. dec. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!