Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsábítottam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsábítottam egy lányt, és neki fontos vagyok, de már nem érdekel. Hogyan tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet.


A mostani lány azonban más. Amennyire ismerem az életét, én voltam neki az első, aki iránt így érez, nem volt még senki neki előttem. Tehát még semmiféle bűnt nem követett el, ártatlan.


Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit kellene tennem?


2017. okt. 20. 11:25
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező, a legundorítóbb férfifajta vagy
2017. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Előző:


Nem kötelező ide járni és engem olvasni. Mehetsz a "társkeresési problémák" rovatba is. Amikor futólag benézek oda, általában egy rakás (hozzád való) jó fiút látok, akik ilyen-olyan kérdéseket tesznek fel. Miért nem őket olvasod? Bizonyára olyan szövegük van, hogy ledumálják rólad a bugyit is...

2017. okt. 25. 23:24
 43/47 anonim ***** válasza:
Szerintem ne etessük a trollt. Nyilván a kislánynak alacsony az önértékelése, ezért vonzódik hozzá. Ez egy önbüntetés és nagyon sok nő él vele, mert nem hiszi el legbelül, hogy találhat olyan férfit aki megbecsüli és értékeli. Vágyik rá, de nem hiszi el és megtalálja azt aki úgy bánik vele ahogy ő legbelül érzi, hogy megérdemli. Egy-két ilyen lelketlen gyökér után vagy tönkre megy, vagy megerősödik, megtanulja értékelni magát, és bátran kapcsolatba mer majd lépni egy érett férfivel, az ilyen selejtet pedig messzire elkerüli.
2017. okt. 26. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

Előző: hát itt a helyzet az, hogy valójában te vagy az, aki nem vagy a helyzet magaslatán. Az írásodból fakadóan ugyanis te sosem jártál még kint a világban, sosem néztél még a Matrix mögé, hanem a magad építette kis álomvilágban élsz. Amit leírtál, az egytől egyig az a maszlag, amit a média kínál tálcán az embereknek Almási Kittin és egyéb médiasztárrá vált pszichológusokon, párkapcsolati tanácsadókon keresztül. A médiával ellentétben a valóság azonban másként működik. Tudom, hogy ezt képtelen vagy elhinni, de ahogy egy Jehova Tanújának (talán) eljut az agya egy rejtett zugába az, hogy a valóság lehet más, mint az a rendszer, amiben él, úgy (talán) veled is megtörténik majd ez. Aztán újragondolhatod a trollkodás fogalmát is.


Talán még annyit mondanék, hogy az "evolúciós pszichológia" pontosan ezért nem lesz sosem egzakt tudomány. Az evolúcióbiológia ugyanis egy sziklaszilárd, tényeken alapuló valóság, míg a pszichológia állításai megkérdőjelezhetőek.

2017. okt. 26. 10:36
 45/47 anonim ***** válasza:

Ne erőlködj. Tanultam pszichológiát és rengeteg sérült emberrel dolgoztam/dolgozom. Elég sok év és tapasztalat van már a hátam mögött, én is voltam kihasznált kislány és lett belőlem erős, felnőtt nő. Nem volt könnyű út. Aki így általánosít mint te, egyes embercsoportokat, (nők stb) az nem szükséges, hogy előadást tartson nekem arról, milyen a világ. :-)Az emberek sok félék. Nők is, férfiak is. Én is általánosíthatnék, mint te, de ennél azért több eszem van .

Peace be with you.

2017. okt. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 A kérdező kommentje:

Nem erőlködöm, de akkor te sem tedd. Mert amíg te bent ültél az előadóteremben az ELTE-n, és hallgattad Almási Kitti kollégáit, addig én a falakon kívül tanultam meg azt, hogy mi a rideg valóság. Ti szakemberek általában csak azt hangoztatjátok, amit a monoton módon tanultatok, én azt, amit láttam a nagyvilágban. Én olyan társaság életébe nyertem betekintést, amelyekbe neked valószínűleg soha nem lesz belátásod pszichológusként, ez garantálom.


Azt elhiszem, hogy rengeteg sérült emberrel dolgoztál/dolgozol, azt azonban tagadom, hogy valódi segítséget tudnál nyújtani. Már csak abból fakadóan is, hogy a kommented alapján neked semmi keresnivalód nem lenne a szakemberek között, hiszen benned is ugyanúgy megvan a személyeskedésre és a gúnyolódásra való hajlam, mint az átlag emberben. Nem vagy semmivel sem jobb ember, ezért a tanításod is hiteltelen. Számomra abszurd lenne, hogy te ápolgasd a lelkemet, soha nem fordulnék hozzád, de a kollégáidhoz sem. Ellen G. White nem volt képzett pszichológus, viszont jellemben magasan a kora felett állt. Feddhetetlen jellemével és bátorságával az írásai emberek millióira hatottak, és hatnak ma is, és ő legalább valódi tanácsokat tudott adni.


Még valami: a pszichológia csak annyira egzakt tudomány, mint a Szent Pál akadémia által kiállított teológiai bizonyítvány. A pszichológiát semmi sem igazolja az állandóan változó statisztikákon és elfogult megfigyeléseken kívül. Valószínűleg ezért is próbálják ötvözni az evolúcióbiológiával, mert ott valódi adatok és eredmények vannak... Másképp érthetetlen számomra a kettő ötvözése.

2017. okt. 26. 19:43
 47/47 A kérdező kommentje:

A topikot pedig innentől le lehet zárni, ugyanis nem valószínű, hogy a lány sorsa érdekli a kedves válaszolókat. Az viszont egyre nyilvánvalóbb, hogy ide jönnek kiírni magukból azt, amit amit élőben nem mernek mások szemébe mondani. :DDDDD


OFF

2017. okt. 26. 19:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!