Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsábítottam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsábítottam egy lányt, és neki fontos vagyok, de már nem érdekel. Hogyan tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet.


A mostani lány azonban más. Amennyire ismerem az életét, én voltam neki az első, aki iránt így érez, nem volt még senki neki előttem. Tehát még semmiféle bűnt nem követett el, ártatlan.


Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit kellene tennem?


2017. okt. 20. 11:25
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Előző:


Nem háborodtam fel. Talán én fogalmaztam rosszul, talán te értelmezted félre, de bennem nincs semmi felháborodás. Nincs erkölcsi pontom, legalábbis olyan értelemben, amilyen neked van, biztosan nem. Saját világképem van, én másképp látom a világot, így nálam mások az erkölcsi szabályok is. Neked is megvannak a magad erkölcsei, ami alapján mérlegeled a dolgokat, és ezt tiszteletben is tartom, átvenni viszont semmiképpen nem fogom. És ez így a jó, ha nem akarjuk meggyőzni a másikat.


Természetesen érthető számomra, hogy szerinted én nem ismerem a nők 1%-át sem, hogy átlag alatti pasi vagyok, hogy képtelen vagyok egy komoly kapcsolatra, és hogy a kedves, értelmes nők számomra elérhetetlenek. Azonban az a helyzet, - és ezt majd vedd figyelembe akkor, amikor élőben lesz hasonló beszélgetésed - hogy a dolgok "innen" egy kicsit másképp néznek ki, mint "onnan". Nem te éled az életemet, nem te írod a naplómat sem. Neked pusztán egy szubjektív véleményed van abból kifolyólag, amit eddig olvastál tőlem. Én sem ismerlek téged, ezért őszintén szólva inkább nem minősítenélek téged.


Az "Amíg nem találok más bizonyítékot" félmondatocska, nem a maradék 10%-ra vonatkozott, amiben a kérdésben szereplő lány is benne van, hanem a többségre, arra a 90%-ra, akit megneveztem.


Minden jót.

2017. okt. 21. 17:04
 32/47 anonim ***** válasza:

Kiméld meg őt magadtól. Te egy nárcisztikus ember vagy aki arab gondolkodasu, mert ok beszelnek igy a nokrol.


NCIS-be mikor elraboltak Kenzit az arabok akkor is mindennek elhordtak szegenyt es majdnem kinyiffantottak, ha nem megy utana Dicks.


Szoval inkabb kezdj el onismeretet tanulni es emberismeretet.

2017. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
Az artatlansag nem csak a szuzhartya privilegiuma. Miert neked minden no tisztatalan aki mar nem szuz? Az arabok gondolkodnak igy.
2017. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Előző: amennyit tudok az arabokról, azok alapján köszönőviszonyban sincs a mentalitásom velük. Egy részük épp az, hogy rendkívül tiszteli a nőket (én nem). A másik részük pedig tárgyként kezeli őket. Ez sem én vagyok, mert még ha egy r**ancot is hozok fel magamhoz, akkor is megadom neki a minimális tiszteletet, hogy például együtt vacsorázok vele, és úgy intézem a dolgokat, hogy jól érezze magát, amíg velem van. Még akkor is, ha ő is tudja, hogy az egyetlen dolog, amit akarok tőle, az a szex.


A másik meg: nem nagyon érdekel az emberismeret, jó nekem így.


A választ mindenesetre köszi.

2017. okt. 24. 22:53
 35/47 A kérdező kommentje:

Még valami:


Ártatlanság alatt természetesen nem a szüzességet értettem... Hanem azt, hogy mivel nem volt még senkivel, ezért nem is tudott senkinek fájdalmat okozni. Neki nincs a számláján egy összetört férfi szív sem, ellenben azokkal, akik túl vannak már egy pár fickón...

2017. okt. 24. 22:54
 36/47 anonim ***** válasza:
De akkor te meg über mocsok vagy és nem jár neked ilyen nő....olyat vársz el mástól ami te sem vagy...arról nem is beszélve hogy ha összetörsz te egy-két ilyen kislányt, az könnyen lehet férfigyűlölő utána, hála neked.... an eye for an eye leaves the whole world blind.
2017. okt. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:

A kérdés kiírása óta eltelt pár nap..

Mit léptél végül?

2017. okt. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
37.: valószínűleg a legsuttyóbbat
2017. okt. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

77%-os:


Vállalom az "über mocsok" szerepét. Valakinek ezt is el kell vinnie nem? ;-) Amúgy meg senkire nem kényszerítem rá magam, szóval lehet más emberekhez is menni.


A kérdésre válaszolva:


Nem tudtam vele lezárni az ügyet. Amikor azt mondtam neki, hogy nem akarok vele napi kapcsolatban lenni, és vannak lányok, akiket jobbnak tartok nála, akkor egy kisebb hisztit csinált. Menjek akkor azokhoz a lányokhoz - mondta ő, - de majdnem elsírta magát. Sztem jobb, h nem mondtam azt neki, hogy "köztünk mindennek vége", mert valószínűleg jobban kiakadt volna.


Azóta amúgy jobban nyomul, ez a legdurvább. Mondjuk engem nem lep meg, mert ez is csak az eddigi tapasztalataimat igazolja: minél jobban "nemtörődőm" vagyok egy lánnyal, annál jobban nyomul. Minél inkább elhalmozom törődéssel, annál távolabb kerül tőlem, és annál kevesebbet érdeklődik. Ez van, de most nem szívesen játszom az "elérhetetlen rosszfiút", hanem így hozta a helyzet.


Jelenleg a helyzet a következő: foglalkozok vele, teszem a dolgaimat, de igyekszem csökkenteni a távolságot. Nem tartozok neki semmilyen beszámolóval, mert nem a feleségem, de még a barátnőm sem.

2017. okt. 25. 20:58
 40/47 A kérdező kommentje:
*foglalkozok vele, de teszem a dolgaimat is...
2017. okt. 25. 20:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!