Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet (érdemes) szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet (érdemes) szeretni olyan nőt, akinek bevallottan az a fontos, hogy a pasija milyen helyekre viszi, mennyi pénze van stb?

Figyelt kérdés

2017. szept. 19. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ez a prioritás és a nemi szervén ívül mást nem tesz a kapcsolatba akkor nem.

Ha ún. sugardaddy szeretnél lenni akkor meg mindegy.

2017. szept. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
:D Ha képes vagy fizetni is érte, mindenképp... Te érzelmileg ő anyagilag használ ki, kölcsönös b.alfaszok (már ha kigondoltam). De akkor miért nem szeretsz egy prostit, több értelme lenne, anyagilag talán még jobban is megéri, érzelmileg meg kb. ugyanazt kapnád.
2017. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem, mivel még ha sok pénzem is lenne, akkor sem lennék ilyen kivagyi, hogy mutogassam, hogy "híj, de király autóm van!". Ha gazdag lennék, ugyan lenne drága autóm, de nem az a tipikus "feszítős" kocsi (merci, bmw, audi), hanem inkább ami számomra kényelmes, megbízható és nehezen sérül. (Volvo?)


Nem is illenénk össze egy ilyen nővel, mivel én nem rajongok a "mutogassuk másoknak a vagyontárgyakat és hordjunk csak azért ezt vagy azt, mert az sikkes" dologért. Úgyhogy nem is alakulna ki közöttünk semmi.


De mivel amúgy is szegény vagyok, az egész spekuláció értelmetlen volt.

2017. szept. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, de nem érdemes.

Két eset van:

1. nincs rá pénzed, akkor értelemszerűen esélyed sincs.

2. Van rá pénzed, hogy egy ideig elég legyen neki, de akkor is fog olyat találni, akinek még több van. Ez csak idő kérdése.

Ha sok pénzed van, és külön bejáratú szexpartnert keresel, akkor ő az embered.

2017. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel-igénnyel vegyél a butább országokból egy nőt magadnak...
2017. szept. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn imàdom a pasim de sose visz sehova, hètvègente otthon ülünk neki ez igy jo. Nekem nem, de màssal se enged el sehova. Szeretem de ugy èrzem èn most vagyok fiatal most akarok menni nem pedig 90èvesen. Nem vàrnàm el, hogy minden hètvègèn elvigyen havalahova de igenis szerintem aki hosszutàvon eggyütt akar maradni valakivel az legalàbb 1-2 havonta vigye el valahova a baràtnőjèt.
2017. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha fizetsz egy nőnek a szexért -mindegy hogy pénzt, ajándékokat, luxus programokat- az rendben van. De ne keverjetek bele semmiféle érzelmet, annak csak rossz vége lesz.
2017. szept. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!