Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsábítottam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsábítottam egy lányt, és neki fontos vagyok, de már nem érdekel. Hogyan tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet.


A mostani lány azonban más. Amennyire ismerem az életét, én voltam neki az első, aki iránt így érez, nem volt még senki neki előttem. Tehát még semmiféle bűnt nem követett el, ártatlan.


Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit kellene tennem?


2017. okt. 20. 11:25
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
96%
"mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet."... - azt eszre vetted, hogy sajat magadat jellemezted? :D
2017. okt. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
7.: a *buksikámban" az van, hogy nincs az az ok-okozati összefüggés, ami indok lenne arra, hogy ilyen hányadék fszfejként viselkedj egy ártatlan lánnyal.
2017. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
Igen. Azt azért írtam le, hogy tudjátok, alapvetően nem vagyok ilyen érzelmes a nőkkel, de most egy kicsit megrendült a lelkem --> ezért kérek segítséget.
2017. okt. 20. 12:01
 14/47 A kérdező kommentje:

80%-os, én szívesen megvitatom veled is (meg mással is) ezt a témát, de most nem a gonosz férfiak és a jósáhos nők harca a téma. Tegyetek fel egy külön kérdést, vagy írjatok rám privátban, ezzel kapcsolatban.


De itt, ebben a topikban a lány sorsáról szeretnék beszélni. Köszönöm a megértést!

2017. okt. 20. 12:02
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
7# akkor ez lehet, hogy egy ördögi kör. Te egy szemét csaj miatt lettél köcsög, most lehet, hogy ez a csaj is egy köcsög lesz az utánad következő pasikkal, akik majd ugyanolyan köcsögök lesznek mint te. Gratulálok.
2017. okt. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
15-ös rátapintott a lényegre.
2017. okt. 20. 12:06
 17/47 anonim ***** válasza:
94%
16.: ettől te még hányadék vagy
2017. okt. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
92%
1. Válaszoló + 1
2017. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Kérdésed: igen, ha magamból indulok ki, nekem jobb lenne, ha azt is elmondanád nekem ebben a helyzetben, hogy engem tényleg kedvelsz, és tényleg értékesnek tartasz, de nem tudsz elkötelezett kapcsolatban élni még jelenleg, illetve nem akarsz, nem csak vele, mással sem. De vele nincs semmi gond, csak te nem vágysz arra az életfromára.


Igen, ez jobb lenne nekem, mintha csak simán lelépnél, vagy simán mondanád: nem akarok veled többé találkozni.


Én ezt tudom neked tanácsolni.

2017. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

Tisztelt 12:16-os,


Nagyon szépen köszönöm a normális választ!

2017. okt. 20. 12:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!