Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsábítottam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsábítottam egy lányt, és neki fontos vagyok, de már nem érdekel. Hogyan tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet.


A mostani lány azonban más. Amennyire ismerem az életét, én voltam neki az első, aki iránt így érez, nem volt még senki neki előttem. Tehát még semmiféle bűnt nem követett el, ártatlan.


Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit kellene tennem?


2017. okt. 20. 11:25
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
98%

"Szia, én egy utolsó sutyerák alak vagyok, csak meg akartalak dugni és elvenni a szüzességed. Remélem nem leszel egész életedre bizalmatlan a férfiakkal, amiért véletlenül elsőre egy olyan férget fogtál ki, mint én. Hát, akkor szia"


Ezt csak azért írom így, mert az én első tapasztalatom sajnos pont egy ugyanilyen kisköccsöggel volt, mint te és egy életre meggyűlöltem a férfiakat.

23/N

2017. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, mit lát benned az a szegény lány, mert egy nagyon negatív és érzelmi analfabéta személyiség lehetsz, de inkább közöld vele minél előbb, hogy a te részedről nem működik, jobban jár. És a szexualitást miért nevezed bűnnek? Nem a középkorban élünk, lopni meg embert ölni bűn, szexelni nem az...
2017. okt. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%
minek csábítottad el? vagy miért ábrándultál ki belőle?
2017. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
89%
Csatlakozom az elsőhöz.
2017. okt. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

"minek csábítottad el? vagy miért ábrándultál ki belőle?"


Először nem is igazán akartam elcsábítani, de tudod arról van szó, hogy elég könnyen kapható lányokkal volt eddig dolgom ez a lány pedig eddig másmilyen volt. Élveztem azt, hogy nem adja magát olyan könnyen, úgy éreztem, hogy az én fejlődésem szempontjából is gyümölcsöző a vele való foglalkozás. Nem mondom, hogy kicsit sem szerettem, mert jól esett a törődése, meg minden.


Az is benne van az egészben, hogy jól esett az egómnak az, hogy egy ilyen lány kitárulkozott nekem, mert ő tényleg értékes csaj, nem olyan, mint akikkel eddig dolgom volt. Ő hozzá türelem kell, figyelem, de ugyanakkor egy kis nyomulás is. Szóval közelebb kerültünk egymáshoz... de az a durva, hogy nála nagyon komoly lett a dolog.


Én nem akarom magam még lekötni, szeretnék több nőt megismerni, tapasztalatokat szerezni, viszont őt kivételesen most sajnálnám megbántani. Pedig nem vagyok az a fajta érzelgős fickó, mert gond nélkül lelépek, ha úgy tartja kedvem. De ez a lány annyira jószívű, hogy tényleg rosszul érezném magam, ha miattam sírna.

2017. okt. 20. 11:45
 6/47 anonim ***** válasza:
95%
Hányok tőled.
2017. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolóhoz: nem minden pasi születik nőcsábásznak, én pl. feladtam az álmaimat is egy volt barátnőmért, nekem nem kellett volna más, de ő nem tudott értékelni engem. Tudom, hogy ennek számodra nincs jelentősége, de azért a buksid egy rejtett zugában legyen meg az az információ, hogy ok-okozati összefüggéssel működnek a dolgok. :-)


És itt OFF, térjünk vissza az eredeti kérdéshez. :D

2017. okt. 20. 11:49
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki személyesen, hogy neked ennyi volt.

Minél tovább húzod, annál rosszabb lesz neki.

24L

2017. okt. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
80%-os válaszoló: legkevésbé sem zavar, elhiheted. Viszont segítséget jöttem ide kérni, szóval, ha van valami tipped leírhatnád. Főleg akkor, ha sajnálod a csajt. A személyeskedés egyébként nem zavar, csak adjatok tanácsot. Kösz.
2017. okt. 20. 11:51
 10/47 A kérdező kommentje:
De azt is elmondjam neki, hogy valamennyire fontos volt, vagy csak simán közöljem, hogy vége?
2017. okt. 20. 11:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!