Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elcsábítottam egy lányt, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsábítottam egy lányt, és neki fontos vagyok, de már nem érdekel. Hogyan tudassam ezt vele?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagyon érdekelne, hogy mi van vele, mert a nők kb. 90%-át semmirekellőnek tartom, akik valamilyen érdekből kifolyólag vannak a pasikkal, éppen ezért semmiféle lelkiismeretfurdalásom nincs, ha ott kell hagynom egyet.


A mostani lány azonban más. Amennyire ismerem az életét, én voltam neki az első, aki iránt így érez, nem volt még senki neki előttem. Tehát még semmiféle bűnt nem követett el, ártatlan.


Nem szeretnék neki fájdalmat okozni, mit kellene tennem?


2017. okt. 20. 11:25
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

19-es válaszolóval vagyok. Fontos, hogy mondd el neki ezt, ne csak eltűnj.

Amúgy tényleg elég ostobaság azért büntetni egy csomó másik nőt, mert egyszer egy lány veled ezt megtette. A többi lány nem tehet erről, mégis olyan fájdalmat okozol nekik, mint anno az exed neked. Beláthatnád, hogy ennek nincs semmi értelme.

27L

2017. okt. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki fontos. Túlbonyolítod.
2017. okt. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

"Amúgy tényleg elég ostobaság azért büntetni egy csomó másik nőt, mert egyszer egy lány veled ezt megtette. A többi lány nem tehet erről, mégis olyan fájdalmat okozol nekik, mint anno az exed neked."


Szerintem ez a téma összetettebb, minthogy ezt itt át lehetne beszélni. Nem én büntetem őket, hidd el, büntetik ők saját magukat, a rossz döntéseikkel. Ha végignézed egy megkeseredett nő életét, akkor láthatod, hogy saját maga hozott rossz döntéseket: mert engedte, hogy beleszóljanak a szülei az életébe, mert a józan ész ellenére a bunkóbb pasit választotta, mert az izgalmasabb, hogy tönkre ment a szépsége, mert vedelte az alkoholt, és egyfolytában dohányzott. Engem az ilyenek sorsa nem érdekel, bocs.


Ez a mostani lány kivétel, mert olyan tiszta, és ártatlan, és látszik, hogy ő tényleg őszintén tud szeretni, ezért őt kivételesen nem akarom megbántani. Tényleg kívánok neki minden jót, de mi nem illünk egymáshoz.

2017. okt. 20. 12:50
 24/47 anonim ***** válasza:
Igazat magyarázd el neki.
2017. okt. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Látom, fontos neked ő (ez a lány). Tényleg beleszerettél a lelkébe, életedben először, ami most megijesztett.
2017. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Ha eddig csak olyan nőkkel volt dolgod, akik vedelnek, cigiznek és a bunkó idiótákra buknak, akkor elég rossz körökben mozogsz. De ugyebár, zsák megtalálja a foltját, gondolom te is ugyanilyen bulizós, csajozós, züllött alak vagy, így tulajdonképpen nemis érdemelsz jobbat.
2017. okt. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Én nem mozgok semmiféle körökben, ott ismerkedek, ahol ahol éppen meglátok egy szép nőt. Nyáron például az egyik lányt a villamosmegállóban ismertem meg. Elkezdtünk beszélgetni, aztán elérhetőséget cseréltünk. Az emberek többségével szemben én nem korlátozom tehát le az ismerkedést a bulikra, vagy a szociális körökre, mert akkor egyoldalú véleményem alakulna ki a dolgokról. Bár most valóban azt tervezem, hogy az éjszakai világot hódítom meg.


Ez a zsák foltját meg hülyeség. Az exeim kivétel nélkül értelmiségiek voltak, tisztességesen tanultak, dolgoztak. Csak hát a jellemük, na az hagyott némi kivetnivalót. Mert bele lehetett őket vinni, ebbe-abba.


Ebből viszont azt szűrtem le, hogy a nők nagytöbbsége egyforma. De nincs ezzel semmi baj, mert én nem akarok komoly kapcsolatot, szóval ez maximum annak gáz, aki már le akarja magát kötni.

2017. okt. 20. 16:39
 28/47 anonim ***** válasza:

A nők 90%át semmirekellőnek tartod. Nos, én nem vagyok egy femináci, a férfiakat tisztelem, téged viszont egy semmirekellőnek tartalak. A stílus amit itt hozol, maga a probléma egyértelműen megmutatja, hogy egy sutyerák vagy és nem érdemelsz jobbat azoknál akik eddig voltak. Ennek ellenére jött egy jobb és te ellököd azzal, hogy más nőkkel akarsz ismerkedni,akiket amúgy nem tartasz semmire....szóval még ostoba is vagy.


Tanács: Légy vele kíméletes. Utána meg növessz agyat, gerincet ilyesmiket.

2017. okt. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Előző:


Így van, a nők 90%-át semmirekellőnek tartom. Van elég tapasztalati és elméleti alapom erre a következtetésre - több, mint az átlag pasinak. Nem volt ez mindig így, de amíg nem találok bizonyítékot az ellenkezőjére, addig ez így fog maradni. Pont.


Egyébként nem zavar, hogy minek tartasz, vállalom a véleményemet, én ugyanis - és itt most nagyon meg fogsz lepődni - senkinek sem akarok megfelelni. Főleg a nőknek nem. Tarts nyugodtan gazembernek, semmirekellőnek, ostobának, nem érdekel. Én tisztában vagyok az erősségeimmel és a gyengeségeimmel is, ezért megvan a magam mércéje.


Egyébként ha te ostobának tartasz, akkor én téged erőszakosnak: látom, nem vetted az adást, hogy más terveim vannak, és nem akarok komoly kapcsolatot. Talán még annyit, hogy ne gondold, hogy jobb vagy, mint az exeim... :-)


Szép napot!

2017. okt. 21. 10:32
 30/47 anonim ***** válasza:

Nem lep meg, hogy nem akarsz megfelelni senkinek, mert én sem. Viszont ami meglep, hogy mégiscsak célba talált amit írtam, ez látszik a reakciódon.

Te írtad ki a kérdést, ha van valamennyi erkölcsi érzéked pontosan tudod, hogy a szemét szerepében tetszelegsz, majd felháborodsz azon hogy ezt leírjuk...de most már legyél tökös gyerek és vállald fel, hogy mi vagy.


Nos, a helyzet a következő: bármekkora Don Juannak tartod magad, nem ismered a nők 90%át, sőt, még az 1%át sem. Viszont hasonló a hasonlót vonzza, teljesen érthető, miért azt tapasztalsz, amit. Amiben megítéled a nőket abban vagy vétkes te is

.

Azt írod, a te véleményed reprezentatívabb, mint egy átlagos pasié, de mivel te csak átlag alatti pasi vagy agyműködés szerint, hidd el, vannak értelmes, erkölcsös, kedves nők, de ők számodra természetesen elérhetetlen kategória, az átlagosak számára meg nem. Persze te ilyen nőkkel nem is akarnál ismerkedni, mert összetörnék a világképedet és kezdeni sem tudnál velük semmit, ahogyan ezzel a lánnyal sem tudsz, így jól teszed, ha elengeded.


Nem akarsz komoly kapcsolatot = képtelen vagy komoly kapcsolatra. Nem baj, reméljük minél kevesebb normális lányt teszel tönkre, aki meg ilyen mint te vagy, annak jó leszel alkalmira.


"Amíg nem találok más bizonyítékot".... "Ő nem olyan, mint a többi nő". Itt a bizonyíték.


Azt meg hogy én milyen vagyok, nem tudod. Talán jobb, talán rosszabb mint az eddigi nőid. Én tudom, hogy vélekedik rólam az a két férfi akivel kapcsolatban voltam eddigi életemben (az exem és a jelenlegi partnerem) és ez nekem elég. A te véleményedre nem adok, ahogy te sem az enyémre. De nem én írtam ki kérdést :-)

2017. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!